PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875713}

Zwierzyna

Prey
3,8 3 949
ocen
3,8 10 1 3949
Zwierzyna
powrót do forum filmu Zwierzyna

Oczekiwanie na koniec tego „filmu” to główne odczucie, które osacza widza. Nie nazwałabym go złym, raczej nieistniejącym. Po prostu pustka, kalka, papierowe postaci, niepotrzebne wątki, nuda, brzydota, głupota, zero napięcia, niechęć do bohaterów, origami z odbytu, szarobury odpad.

ocenił(a) film na 3
CateBlanchett

Podpisuję się pod tym. Kolejny film gdzie ktoś przeżył jakąś tragedię i mści się na nikomu winnych innych ludziach nie mających nic wspólnego z tą tragedią. I oczywiście jak to zawsze bywa ta osoba co się mści jak zwykle na każdym kroku wyprzedza tytułową zwierzynę, mimo że spaceruje sobie po lesie żółwim tempem i kontempluje przy jeziorku.

Gladiatorek

Dokładnie. A to tylko kropla w morzu bezsensu.

ocenił(a) film na 7
CateBlanchett

Mi się podoba i, nie zgodzę się że nie było napięcia. Może fabuła nie powala ale ja lubię takie klimaty i tego typu trillery, las, polowanie na ofiary itd Myślę że fani gatunku mogą na spokojnie brać się za oglądanie i się nie zawiodą.

ocenił(a) film na 1
jasminkaa

Raczej wątpię... Wydaje mi się, że może się to podobać tylko ludziom, którzy ekscytują się przy paradokumentach typu "Trudne Sprawy", choć wydaje mi się, że nawet one mają więcej sensu, niż to. Ogólnie, jest to "film" dla ludzi o dość niskich wymaganiach. A dla kogoś, kto siedzi więcej w kinematografii i trochę zna się na temacie, będzie to raczej katorga, a nie przyjemność.

ocenił(a) film na 3
SeVera99

Pięknie napisane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones