PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544270}

Zwykła egzekucja

Une Exécution ordinaire
5,7 298
ocen
5,7 10 1 298

Zwykła egzekucja
powrót do forum filmu Zwykła egzekucja

bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Czasy stalinowskie w Rosji, i sam Stalin pokazany jako potwór i ludojad no bo taki był, na
początku przeszkadza że Rosjanie mówią po francusku, ale potem człek się do tego
przyzwyczaja. Najlepsze w tym filmie, wszechogarniająca szarość i przygnębienie, i strach, wręcz
fizyczny i namacalny czający się wszędzie. Łapie to za gardło wręcz, dlaczego ruscy takich
filmów nie robią?

ocenił(a) film na 5
delibab

Tylko jest poważny problem z tymi wołgami którymi cały czas jeżdżą, To powinny być pabiedy, zisy, zimy. Ten model wszedł do produkcji ok 1956 roku - poważna niedoróbka jak dla mnie. poza tym wyjątkowo ciekawy film.

sdheadb

A zwróciłeś może uwag na stojące na moskiewskich ulicach wczesnych lat 50-tych warszawy

ocenił(a) film na 5
zbwoj31

To były Pabiedy czyli auta na których licencji były produkowane Warszawy - dar j.Stalina dla Polski zamiast licencji na Fiata. Właśnie te wołgi produkowano jako następców Pabiedy . powinni zatem jeśli trzymamy się chronologii nimi jeździć bo Wołg jeszcze nie było.

delibab

Ostatnie zdanie w filmie?Zabić miliony to polityka, skrzywdzić jednego człowieka to dramat-Josif Wassirionowicz Stalin.I skubeny miał rację.Bo CO MNIE OBCHODZĄ MILIONY KIDY DLA MNIE LICZY SIĘ MOJA RODZINA

zbwoj31

śmierć milionów -to statystyka, jednego-dramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones