PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637562}

iGenius: Jak Steve Jobs zmienił świat

iGenius: How Steve Jobs Changed the World
6,8 453
oceny
6,8 10 1 453

iGenius: Jak Steve Jobs zmienił świat
powrót do forum filmu iGenius: Jak Steve Jobs zmienił świat

Irytujacy blad

ocenił(a) film na 6

Jak dla mnei dokument warty obejrzenia-szczególnie dla osób, ktore raczej nie zagłębialy
się w życiorys Jobsa. Jedyne co mnie nieziemsko irytowało to błędna wymowa 'Apple' przez
lektora (co to 'ejpyl'?). Poza tym jest okej.

ocenił(a) film na 6
anotak

miałam dokładnie to samo! ejpyl kiedy słyszy jak goście filmu i oryginalny lektor mówią normalnie apple przez A ;/

jagnaC2

jaki geniusz jak on kazal tylko swoim pracownikom projektanci/programisci zrobic ipada i phona itd i dal glowne wytyczne i to dzieki nim tak wyglada i tak dobrze chodzi pozatym
geniusz to za duze slowo tak samo jak tworca facebook a jednak reklama rozglos media robia z tych ludzi osoby wybitne jakby naprawde cos waznego wymyslily NA swiecei jest pewnie duzo osob bardziej utalentowanych i o ktorych by mozna powiedziec geniusz ale takie osoby nie sa znane/ i pewnie nie chca byc
dla mnie to porazka i pady facebooki itd widac ze wiekszosc ludzi idzie za moda tak samo w innych dziedzinach

miked1981

nie oglądałem jeszcze tego filmu,dopiero zamierzam to zrobić ale już teraz mogę się z Tobą nie zgodzić. Jobs był średnim inżynierem ale był perfekcjonistą, był bardzo drobiazgowy. Doprowadzał tym ludzi do szału ale dzięki temu apple jest tym czym jest. Najlepszym dowodem jego geniuszu jest to, że w 1985 został zwolniony z firmy, którą sam stworzył (prężnie rozwijającej się firmy). Przez kolejne lata apple było tak kiepsko rządzone, że prawie zbankrutowało. Wtedy poproszono Jobsa o powrót do apple. Dzięki niemu nie dość, że apple nadal istnieje to jest jedną z najpotężniejszych firm na świecie. Zresztą nie tylko apple ale i PIXAR zawdzięcza jemu swoją pozycję. Dla mnie jest geniuszem

ocenił(a) film na 7
miked1981

Jak nie zmieniłeś zdania do tej pory to polecam obejrzeć:
CNBC Titans - Steve Jobs
PBS Steve Jobs - One Last Thing 2011

Jobs nie był geniuszem?
Gdyby nie on to by nie było tak rozwiniętych i tak wyglądających smartfonów, tabletów (iPad), mp3, mp4.
Przyczynił się do szybszego rozwoju branży IT i komputerów np. poprzez stworzenie Apple II.
Zrewolucjonizował rynek komputerów (iMac), rynek muzyczny (iPod, iTunes), telefonów (iPhone).
To on zaprojektował wraz z Deanem Hovey mysz optyczną w 1986 (1 przycisk do Macintosh Plus).
Ucząc się kaligrafii tworzył nowe czcionki, które każdy z nas wykorzystuje (również w Windowsie).
Stworzył od zera firmę, która teraz jest warta 500 miliardów dolarów!! To więcej niż roczny budżet Polski :)
Poza tym to mistrz stylu, modnego designu, przedsiębiorczy wizjoner, był wzorem jeszcze za życia dla wielu.
Do tego był niebywale inteligentny, ambitny, ciekawy, sprytny i mądry życiowo.

Czy to za mało, aby nazywać kogoś geniuszem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones