PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782143}

mamy2mamy

Telle mère, telle fille
5,4 6 406
ocen
5,4 10 1 6406
4,3 3
oceny krytyków
mamy2mamy
powrót do forum filmu mamy2mamy

Juliette Binoche..

ocenił(a) film na 5

Miałem przyjemność obejrzeć ten film, o dziwo wśród dość licznej publiczności. A że to francuskie kino które zwykle trzyma poziom to nawet mnie to nie zdziwiło.
Niestety powyższy tytuł był słaby bo o ile początek bawił to dalej było już nudno i mało śmiesznie. Gdyby nie rola Juliette Binoche dał bym max 3 gwiazdki.
Podsumowując: każdemu zdarzają się wpadki (choć francuskie kino ma ich mniej niż polskie w ostatnich latach sukcesów) nie zmienia to faktu, że francuskie filmy, zwłaszcza komedie nadal uważam za pozycję obowiązkowe.

użytkownik usunięty
maran_hand

Mam podobnie. Francuska komedia to nadal wyższa półka.
Ta mnie nie zachwyciła.
Zresztą miałam wrażenie, że innych widzów też nie.
Było mało śmiesznie (erekcja psa i dorosła kobieta, która uważa wody płodowa za sikanie na podłogę) i schematycznie (pogodzeni rodzice, sielanka na końcu).

ocenił(a) film na 5

kocham kino francuskie lecz tutaj było słabo,
nie mogłam patrzeć i słuchać aktorki grającej córkę, brrrr,
Binoche uwielbiam i jedynie dla niej dokończyłam oglądać film i cudem nie zasnęłam :)

ocenił(a) film na 7
maran_hand

<dałbym> pisze się razem, szanowny Panie Recenzencie

ocenił(a) film na 9
maran_hand

Właśnie kończę oglądać, film ogląda się przyjemnie, jest śmieszny. Ale najlepsza scena przy której zaśmiałam się na głos to ta, w której wody jej odeszły i zamiast zabrać ją do szpitala, to z tych emocji pojechali bez niej :D To było komiczne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones