PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290597}

thr3e

5,7 535
ocen
5,7 10 1 535
thr3e
powrót do forum filmu thr3e

Swojego czasu przeczytałem książkę, na bazie której powstał ów film. Autor Ted Dekker napisał strasznie wciągający thriller, od którego ciężko było się oderwać. Na ostatniej karcie, była wzmianka o tym, że będzie ekranizacja. Długo czekałem, ale nic na ten temat nie wypłynęło. Już sobie odpuściłem ten tytuł, jednak przed paroma chwilami, wpadłem na okładki wydania DVD i postery. Przeszukałem filmweb.pl i oto piszę ten komentarz. Pisze go, gdyż ilość negatywnych komentarzy mnie przeraziła. Nim ktokolwiek obejrzy ten film, dobrze by było, aby przeczytał książkę. Można ją bez problemu znaleźć w bibliotekach lub w sklepach internetowych oraz zapoznać się z komentarzami: http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,389548.html

Po przeczytaniu można śmiało zabrać się za film;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
rafalszcz

Jestem w trakcie oglądania tego filmu i też nie powiedziałabym, że jest on zły. Są w nim momenty, do których może się przyczepić tak zwany "znawca - realista", któremu nie pasuje ilość wystrzałów względem pojemności ammo danej broni, albo sposób w jaki niektórzy ludzie dowiadują się w jakim miejscu ktoś może w danej chwili przebywać, etc., ale jak na swój gatunek uważam film za dobry i warty obejrzenia. Możliwe też, że przeczytam książkę.

ocenił(a) film na 5
Nomad93

Ah, jedna rzecz która może mnie prywatnie razić - znowu pakowanie do filmu najbardziej okrzyczanego psychologa - wstawka o Freudzie, jak i dalsza część "wykładu" na początku - jestem studentką filozofii i wydaje mi się na prawdę nie do pomyślenia, aby wykładowca miał problem z określeniem w jakim wieku żył i tworzył Immanuel Kant.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones