PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626115}
7,1 4 865
ocen
7,1 10 1 4865
uwantme2killhim
powrót do forum filmu uwantme2killhim?

Serio, serio?

ocenił(a) film na 2

Co za słabizna. Film polecony na którymś z blogów, ocena wysoka, komentarze zachęciły do obejrzenia.
Początek był słaby, ale postanowiłam się nie zniechęcać, bo podobno miał uderzyć w każdej chwili czymś
ekstra. Przewidywalny do bólu mniej więcej od połowy, film dla grupy wiekowej 13-15 max.

Nie, nie, nie.

ocenił(a) film na 8
miedzymordzie

"przewidywalny do bólu" xDDD

ocenił(a) film na 3
miedzymordzie

Ktoś się uśmiał z twojej wypowiedzi, ale moim zdaniem dużo jest w niej prawdy. Mam bardzo podobne odczucia. Plus to co mnie najbardziej rzuciło się w oczy, że jest to film "o debilach dla debili". Sorry jeśli tym zwrotem krzywdzę wielu ludzi, którym ten film się spodobał, ale nie mogłem wysiedzieć, żeby nie parsknąć śmiechem z pomysłu na intrygę. Zaraz na początku serwują nam zapowiedź, że to ponoć oparte na faktach - a jeśli tak, to współczuję mega głupoty angielskiej młodzieży. Bo pytam się jakim idiotą człowiek musi być, by dać się tak zmanipulować, na tylu płaszczyznach. Ok - kupuję jedną historyjkę, dwie to już mocno naciągany i mało przewidywalny scenariusz, ale trzy, cztery, albo i więcej? Nie no po prostu rozwalił mnie ten poziom inteligencji filmu...
Przewidywalny jest trik z tym, że ktoś robi sobie wała z głównego bohatera. Niewiadomą pozostawała osoba sprawcy. Ale też nie żebym zbyt długo musiał się nad tym zastanawiać. W zasadzie wyjaśnienie samo się nasuwało kiedy potrafi się powiązać odpowiednie fakty. I wcale nie trzeba być Sherlockiem by na to wpaść.

ocenił(a) film na 6
srick.pl

według mnie film średni, początek słaby, wraz z końcem coraz ciekawszy.
jedynie warto obejrzeć dlatego, że jest na faktach, w sumie nie ma w nim nic zachwycającego.,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones