PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36924}

xXx 2: Następny poziom

xXx: State of the Union
5,6 31 077
ocen
5,6 10 1 31077
xXx 2: Następny poziom
powrót do forum filmu xXx 2: Następny poziom

Ja to widze tak, ze Xander czyli Vin zrobił swoje teraz Ice Cub rządzi, ale wszyscy wiemy, że Vin jest najlepszy, więc czekając na xXx 3 mam nadzieje, że Vin wróci w chwale. Pozatym motym tej części był oparty na podstawie gangów murzyńskich wiec nie mogli dać Vina bo on nie murzyn. Czekam na xXx 3 ale tylko i wyłącznie z Dieslem. Vin Diesel rządzi ! ! !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lysolek

"nie mogli dać Vina bo on nie murzyn" hehehehehe

ocenił(a) film na 1
pindol_38cm

Kto wie moze zwroca uwage na recezje ludzi ;) i okaze sie ze w cudowny sposob przezyje X che che / jeszcze mnie strasznie wkuzylo jak pokazali tatulaz na oniec filmu ICA a 3 xXx masakra

pAwEx

Hej!!!! Nie przypominam sobie tej scenki w której Xander zginął!!!! Mam film na org. DVD, wydanie specjalne, poszerzone + wszystkie usunięte sceny ( szkoda że usunięte, bo tak smieszne że oglądając tak brechtałem aż spdłem z fotela np. Xander spiewający hymn USA, czy też rozmowa Xandera z Gibbonsem przez telefon komórkowy po tej akcji z lawiną )i tak film skończył się normalnie - Xander jest z Heleną na Bora Bora, dzwoni Gibbons, mówi że widzi ich przez satelitę, żeby się z nim skontaktował bo czega go nowa, b. ważna msja. Żartuje że ta cała akcja z Anarchią 99 to kolejny wkręt - " Zdałeś. Egzamin Gibbonsa", po czym Xander zwraca się do Heleny " chyba żartujesz" ogromne uśmiechy Xandera i Heleny i hop do morza - Xander zyje bo przebiera nogami - pływa!!!! Po tym wszystkim już tylko napisy końcowe w genialnej oprawie i utwór " Adrenaline ". Zginąć to może James Bond, ale nie taki kolo jak Xander Cage!!!! Film jest genialny daję 10/10 ale to i tak zbyt niska ocena.

pAwEx

Hej!!!! Nie przypominam sobie tej scenki w której Xander zginął!!!! Mam film na org. DVD, wydanie specjalne, poszerzone + wszystkie usunięte sceny ( szkoda że usunięte, bo tak smieszne że oglądając tak brechtałem aż spdłem z fotela np. Xander spiewający hymn USA, czy też rozmowa Xandera z Gibbonsem przez telefon komórkowy po tej akcji z lawiną )i tak film skończył się normalnie - Xander jest z Heleną na Bora Bora, dzwoni Gibbons, mówi że widzi ich przez satelitę, żeby się z nim skontaktował bo czega go nowa, b. ważna msja. Żartuje że ta cała akcja z Anarchią 99 to kolejny wkręt - " Zdałeś. Egzamin Gibbonsa", po czym Xander zwraca się do Heleny " chyba żartujesz" ogromne uśmiechy Xandera i Heleny i hop do morza - Xander zyje bo przebiera nogami - pływa!!!! Po tym wszystkim już tylko napisy końcowe w genialnej oprawie i utwór " Adrenaline ". Zginąć to może James Bond, ale nie taki kolo jak Xander Cage!!!! Film jest genialny daję 10/10 ale to i tak zbyt niska ocena.

ocenił(a) film na 4
pAwEx

Co wy sapiecie ?? ten film to bajeczka dla emerytów chociaz śmiesznie sie go ogląda :P , powiem wam jedno : nie ma lepszego filmu od Chłopców z ferajny :) ten film jest kultowy .

użytkownik usunięty
pAwEx

do kolesia-->Lysolek.Jaki ''Van'' vana to mozesz na motoallegro kupic (poprostu wiekszy samochod) on sie nazywa Vin lepiej sprawdz jego prawdziwe nazwisko a pozniej pisz takie debilne teksty.PzdR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones