PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 358
ocen
6,6 10 1 103358
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Mam jednak nadzieję że Vin Diesel podpisze kontrakt na 3 część. Po ciosie zadanym serii przez State of Union, lub jak kto woli xXx2 : Next Level ponowny występ Vin'a jako agenta xXx byłby wybawieniem. Szkoda że nie da się cofnąć czasu i naprawić będów xXx2. Smierć Xandera???? Głupszego pomysłu nie było jeszcze nigdy w historii kina. Ice Cube pcha się do wszystkich filmów akcji i tak oto powstał film o agencie z rozmiarem gaci xxx do kwadratu. Chociaż smierć Xandera mogła zostać np. ukartowana przez rząd USA, aby go chronić przed terrorystami z części 2. W częsci trzeciej akcja mogłaby być wzorowana na Splinter Cell: Double Agent. Są w końcu trzy X - trzy części :))))

ocenił(a) film na 6
Hannibal_Lecter_4

Nadawałbyś się na tworzenie scenariuszy :)

Co do Ice'a - zgadzam się, jak zobaczyłem jak biega ten grubasek, to pomyślałem - o fuck :) To ma być xXx? :)
Tymniemniej dwójka, mimo iż znacznie gorsza od jedynki, ma swoje walory :) Można się odprężyć i "odmóżdżyć" po ciężkim dniu :)

ocenił(a) film na 10
Herbold

No ja dwójki jeszcze nie oglądałem, a tam była w ogóle mowa że Xander Cage nie żyje?? a swoją drogą lubie Vina Diesela ale ma u mnie duzego minusa za te drugie częsci a mianowicie, xXx i Szybcy i wściekli, no gdyby tak Riddicka nie zagrał w Kronikach to bym go chyba zabił. Mam zamiar kupićsobie xxx 2 na dvd bo jedynke mam więc do pary można by, może i film marny ale Samuel i Willem Dafoe a także Scot Speedman to można wydać te 25 zł.

Hannibal_Lecter_4

Tak. W części 2 jest powiedziane że Xandera zabito na Bora Bora. W co osobisie nie wierzę - patrz mój wcześniejszy post. Część druga, oczywiście nadaje się do obejrzenia ale nie jest tak dobra jak część pierwsza. Szlag trafił klimat powstający przy współpracy Vina Diesela i Roba Cohena. W filme wszechobecny jest rap, mi to oczywiscie nie przeszkadza, i wszystko byłoby dobrze gdyby to nie był xXx. Dlaczego???? Xander to samouczek, wykożystuje sporty ekstremalne i charakter outsidera - anarchisty do walki z grupą terrorystyczną. Natomiast Darius Stone to były komandos, więc człowiek szkolony, zamknięty w ramy patriotyzmu i poprawnści politycznej. Poza tym ciągle wchrzamia hamburgery i pije koktajle mleczne. Xanderowi ktoś pomagał???? Nie. Xander był ekspertem od wszelkiego rodzaju broni???? Nie. Pokazał co może zrobić jeden człowiek dzięki sile mięśni i inteligencji. Darius razem z bandą złodzieji samochodów rozpiepszają wszystko bazukami, karabinami, uzi itp. Chcesz kupić xXx2???? Polecam, ale nie patrz na ten film przez pryzmat jedynki. To już osobna historia, z prawie tymi samymi bohaterami co w xXx. Plusy 2 to :

- Pokazanie filozofii człowieka ulicy
- Raperski slang
- dobre samochody i ich tuningowanie
- Wszystkie poprzednie punkty zebrane w jedno i umieszczone w jednym b. dobrym ( szkoda że pozbawionym realizmu jedynki ) filmie.

ocenił(a) film na 8
Hannibal_Lecter_4

Część 2 jest beznadziejna. Jedynym prawdziwym XXX jest Xander Cage(Vin Diesel).

quentintarantinofan

Popieram.Vin Diesel się spisał w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones