PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 358
ocen
6,6 10 1 103358
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

super film jak dla mnie..na poczatku trochę sceptycznie do niego podchodziłam..mój facet był tym filmem bardzo zafascynowany no i musiałam go zobaczyć;) myślałam, że film będzie nudny, ale okazał się wspaniały;) bardzo podobały mi śię sceny akcji-bardzo dobre efekty..takie moje zdanie;) i muzyka wprawia w świetny klimat!! to chyba jest najlepsze w całym filmie, ale tak samo sam aktor Vin Disel bardzo mi tu pasował..bo to taki wilk w owczej skórze^^ dobry film i gorąco polecam:]

ocenił(a) film na 8
kropla_deszczu_88

Racja choć średnio lubię Vin Disela to muszę przyznać że ma on na koncie kilka produkcji bardzo fajnych a ten film się do nich zalicza 8/10

ocenił(a) film na 8
kropla_deszczu_88

i jeszcze ta szpiegowska broń jak dla mnie rewelacja :)

użytkownik usunięty
Dreamer18

A ja bardzo lubię filmy akcji, nawet jeśli są trochę tandetne, ale przecież to fimy, a nie rzeczywistość i dla mnie mają sł€żyć rozrywce, a nie odzwierciedlaniu rzeczywistości. Jak dla mnie film rewelacyjny, trzyma w napięciu,świetnie zrealizowany, zagrany na dobrym poziomie. Ni i superciacho-Vin Disel-mogłabym na niego patzreć godzinami!

kropla_deszczu_88

Czasem lubie filmy z cyklu "zabili go i uciekł" a xXx jest tak świetny, że go obejrzałem już ze 20 razy - zawsze jak mam zły humor obejrzę i już mi lepiej :) Mało tego jak na sensację nad sensacjami film ma nawet ciekawą fabułę :) jak dla mnie 9/10 w swoim gatunku oczywiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones