Jak w kategorii Najlepszy film może nie być "Hobbit: Pustkowie Smauga"? Jak dla mnie najlepszy film roku! :)

Kaha1601

Gdzie Hobbit!!!!

Kaha1601

Otóż to, na tym "portalu" nie zobaczysz najlepszych filmów czy to w nominacjach czy gdzieś indziej i nie mówię tu tylko o "Hobbicie" bo jest trochę tych filmów.. wybieramy zawsze z narzuconych nam filmów.. tylko po co nam ta ostatnia kategoria? w końcu zawsze wybieramy najlepszy film z najgorszych możliwych. Dlatego nie rozumiem tego tematu bo każdy już o tym powinien wiedzieć. ;)

Troll_filmweb

twój post idealnie pasuje do nicku

Kaha1601

Hobbit mógłby być nominowany ale tylko w kategorii "Najgorszy film".

Kaha1601

Normalnie. Marna prowokacja ten temat. Hobbit filmem roku? Litości.....

DarkSith

na pewno lepszy od połowy nominowanych. choć filmem roku bym go na pewno nie nazwał

użytkownik usunięty
Kaha1601

też tego nie rozumiem

Kaha1601

Filmweb często przypomina mi "kinomaniaka" z TV4... Ocenianie filmów z przysłowiowej dupy...

Kaha1601

A idźcie z tymi nominacjami. Nominacje również powinni dawac widzowie. Gdzie demokracja?

kamilxxx09

W sumie racja.

KtosiekCosiek001

No bo tak. Troche to nie fair, ale mniejsza o to.

kamilxxx09

Widocznie redakcja filmwebu uważa że jako jedyna posiada gust filmowy i ma prawo decydować co powinno Nam się podobać. Demokracja w iście polskim stylu

Kaha1601

Hobbit ocena 7.8, Grawitacja 6.8. Niezłe mi to nominacje. Oglądałem o ba filmy w kinie i muszę powiedzieć, że Grawitacja była bardzo słaba. Jedyne co było dobre w tym filmie to w miarę efekty i tę poczucie kosmicznego horroru. Hobbit za to rewelacja, może odbiega troszkę od książki, ale scenografia i walki elfów po prostu bajka.

Kaha1601

Najlepszy film 2013 roku to The Fast and the Furious 6. Hobbita nawet nie oglądałem. Nie pociąga mnie za bardzo ten film, zawsze wolałem obejrzeć coś innego. Widziałem wcześniej 3 części Władcy Pierścieni, które oceniam na 6 / 7. Myślę jednak, że żaden inny film nie ma tylu zwolenników co Hobbit, co widać na forum tego filmu.

Kaha1601

Proszę cię w Hobbicie było więcej komputera niż grania dlatego się niektórym nie podobał . Jako fan Władncy... wystawiłem mu mocne 8 , ale nie oszukujmy się wilk był wiele lepszy .

użytkownik usunięty
JestemTuIncognito

to dlaczego Di Caprio ta podróba aktora, ten żałosny impertynent nie dostał znów oscara? Nigdy nie zasługiwał i nie zasłuży (no, może za Titanica, ale żaden inny film!!!).

Co ma piernik do wiatraka ?

Rozmawiamy tu o Hobbicie kolego i dlaczego nie był nawet nominowany .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones