Oczywiscie jak zwykle ta kategoria to smiech. Czy to Zlote Globy, czy Emmy , a teraz Filmweb.
Gdzie są takie seriale jak Hannibal, The Blacklist, The Originals, Person of Interest, Fargo , i wiele innych ?
Wszystko zawsze musi byc dyktowane sugestia w stosunku do zagranicznych, wyzej wymienionych eventów
?

VentU

Oczywiście trzeba przyznać rację. Co tu w ogóle robi taka populistyczna kaszana jak TWD ? Brak Hannibala to też bądź co bądź żart. Oczywiście i tak wygra Breaking Bad z uwagi na promocję porównywalną chyba tylko z grą o tron, no ale zachowajmy chociaż pozory.

IszJii

Oglądałam Hannibala i Fargo, True Detective oraz wiele innych seriali równie dobrych a mimo to zagłosowałabym na serial Breaking Bad, bo zasługiwał na promocję o którą Ci chodzi oraz na wszelkie nagrody i pozytywne komentarze. Jednak, rzeczywiście na listach brakuje wielu godnych uwagi seriali z tym się zgodzę. Każdego serialu znajdą się zwolennicy oraz przeciwnicy. Ja w swoim życiu obejrzałam również takie seriale, które ogólnie uznawane są za fatalne a mnie się podobały (i opinia większości nie sprawiła. że zmieniłam zdanie, podobnie jak w przypadku seriali na topie, oglądam je dlatego, że uznałam je za warte uwagi a nie ze względu na to, że wszyscy się tak zachwycają. Plusem jest też to, że dzięki temu zachwytowi raczej nie wycofają ich z anteny :) )

VentU

Mi tez brakuje "Hannibala" i także "Penny Dreadful". Dwa najlepsze seriale w tym roku moim zdaniem.

VentU

Mnie też brakuje Hannibala i House of Cards.

dycha24

HoC powinien być, ale nie ma tego złego, bo jest True Detective i głos poleciał.
Penny Dreadful też by się załapało.

Gierap

To że nie ma tu Hannibala to chyba jakaś usterka techniczna na stronie? Jeden z najlepszych seriali-jak nie najlepszy, jedna z najbardziej spójnych i świetnie opowiedzianych historii nie jest nawet nominowana? Dla takiego portalu jak FilmWeb to po prostu SIARA!!!!!!!!

darest

Dokładnie, jeden z najlepszych seriali obecnie w TV. Stworzony tak szczegółowo i artystycznie, a nie ma żadnego poszanowania, nawet tu? Kompromitacja.

darest

Nie no spójny to on nie jest ale faktycznie jest serialem wartym uwagi w szczególności za klimat jaki tworzy i postacie jakie kreuje :)

Gierap

Zależy komu co się podoba, dla mnie True Detective jest tylko dobry. Natomiast HoC i Hannibal są świetne, więc trochę dziwne, że ich nie ma.

VentU

Szkoda, że nie ma "Wikingów", bo to też jest bardzo dobry serial i wg mnie mógłby być nominowany, podobnie jak te wymienione wyżej.

VentU

tylko nie The Originals to najgorszy serial tego sezonu

VentU

Gra o tron ok. ale gdzie Wikingowie, Penny Dreadful, House of Cards, Hennibal???
GDZIE?!

MarcusAvichy

Moim skromnym zdaniem Gra o Tron bezapelacyjnie najlepsza, natomiast brakuje nominacji dla Wikingów, HoC i Hannibala.

VentU

A co z Supernatural? Ludzie wciąż czekają na kolejne sezony

VentU

Brak "Wikingów" to duży błąd ale jest "Most nad Sundem" więc było na kogo głosować :D

VentU

Ej sorry wszystko rozumiem ale że nie ma Fargo?

użytkownik usunięty
czytacz

No właśnie!

VentU

Detektywi, hannibal, house of cards, Wikingowie, Gra o Tron, to z pewnością tytuły które powinny zostać nominowane. Fargo? Person of Interest? ok, dobre propozycje ale trochę brakuje im do wcześniej wymienionych seriali.

VentU

Szkoda, że nie nominowali Kośći.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones