Mi udało się wytypować zwycięzców z tych kategorii:

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA

NAJLEPSZY SCENARIUSZ ADAPTOWANY

NAJLEPSZA CHARAKTERYZACJA

NAJLEPSZA PIOSENKA

NAJLEPSZY KRÓTKOMETRAŻOWY FILM ANIMOWANY

NAJLEPSZY MONTAŻ DŹWIĘKU

Pochwalcie się swoimi typami! :)

polskipolski

Mi udały się kategorie: aktor pierwszoplanowy, piosenka, montaż dźwięku i film nieanglojęzyczny.

kacper990

Najłatwiejszą kategorią do wytypowania była dla mnie: NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA. Reszta wymagała myślenia a i tak mi się nie udało do końca :) . Anne Hathaway to był u mnie pewniak od samego początku. NAJLEPSZA PIOSENKA też była do przewidzenia ;) .

polskipolski

Film nieanglojęzyczny też.

kacper990

Ja stawiałem na "Wiedźmę wojny" :) .

polskipolski

Dla mnie "Miłość" była bezkonkurencyjna.

polskipolski

9 trafnych strzałów ;) Jakie to szczęście, że w następnym roku nowe możliwości ...szansa na dążenie do idealnego połączenia intuicji z pasją kinomaniaków ;)
Najlepszy aktor pierwszoplanowy
Najlepsza aktorka pierwszoplanowa
Najlepszy aktor drugoplanowy
Najlepsza aktorka drugoplanowa
Najlepszy film nieanglojęzyczny
Najlepsza charakteryzacja
Najlepsza piosenka
Najlepsze efekty specjalne
Najlepszy długometrażowy film animowany

Andromedea

Pogratulować! ^^
Ciekawe czy jest ktoś kto zgadł wszystkie 24 kategorie? xD Chyba raczej nie...

polskipolski

aktor pierwszoplanowy to był pewniak chyba każdy kto miał mózg stawiał na Day Lewisa

PanLeszek_2

Ja nie stawiałem na Day Lewisa bo Lincoln to następny przereklamowany film Spielberga. Ostatnio ten reżyser nie nakręcił żadnego filmu który wbija w fotel. Są one dobre ale nie mają tego czegoś co miały jego starsze filmy.

polskipolski

ja stawiałem na Day Lewisa nie tylko dlatego że to jeden z najlepszych aktorów wszech czasów a w Lincolnie POMIJAJĄC sam film zagrał świetnie ....Day Lewis zdobył w tym roku prawie wszystkie możliwe nagrody za swoja rolę od kół krytyków po Globa i BAFTE . W słabym /przeciętnym filmie też mogą być elementy które się wyróżniają .Film to wiele składowych . Obstawiam że stawiałeś na Jackmana (hahahah) . Nie zagrał źle był nawet niezły ale każdy z nominowanych był lepszy od niego a już na pewno Daniel . To ze jakiś film nam sie podoba znaczy oczywiście ze dawalibyśmy mu Oscary we wszystkich kategoriach nawet jeśli nie we wszystkich zasłużył . . .? Większość ludzi w ogóle nie powinna brac udziału w takich ankietach . Dajmy na to że film jest fabularnie słaby z tragicznym aktorstwem a za to fenomenalny technicznie ...motłochowi sie nie podoba nie nominowałby go za efekty ,dźwięk ,scenografie czy zdjęcia ....i właśnie dlatego motłoch nie rozdaje Oscarów . Gdyby tak było po 10 Oscarów miałby Depp na spółę z DiCaprio ( nie żebym coś miał do leo ale motłoch go ceni ) .

PanLeszek_2

Owszem stawiałem na Jackmana ! :D Przejrzałeś mnie Lesiu!
A jeżeli chodzi o Lincolna to całkowicie nie przekreśliłem filmu ;) . Obstawiałem że wygra w 2 kategoriach: NAJLEPSZE KOSTIUMY i NAJLEPSZE ZDJĘCIA . Nie jest zły ale nie wbija w fotel jak już pisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones