Co sądzicie o jej sukni na oscarowej gali ? Moim zdaniem była przepiękna ;)
Widzieliście jej upadek jak wchodziła na scene ? W sumie, każdemu sie może zdarzyć .
a i czy jesteście zadowoleni z jej wygranej ?

Drieee

Suknia mdła. Wygrana - kpina.

Drieee

sukienka z całą pewnością wyróżniająca się. Co do wygranej - konkurencja według mnie była na podobnym poziomie więc jestem zadowolona.

Drieee

Sukienka piękna, Oscar - raczej nie zasłużony, mimo że była dobra. Należał się Jessice.
Dziwię się, że za taki film otrzymała nagrodę.

użytkownik usunięty
Ofeflia

100% racji ;D

Drieee

świetnie zagrała w Poradniku.

Drieee

Suknia wyróżniająca się przede wszystkim rozmiarem :) Mi akurat nie podobała się, chociaż od pasa w górę Jennifer wyglądała wyjątkowo ładnie. Potknąć się - normalna rzecz, teraz przynajmniej wszystkie plotkarskie portale mają pożywkę. A sam oscar, not love it not hate it. Nie była moją faworytką, ale nie rozpaczam.

Drieee

Na sukniach się nie znam, ale czy to nie przesada już z tymi coraz dłuższymi "ogonami"? Kiedyś się wreszcie rzeczywiście któraś zabije... O! Halle Berry miała bardzo ładną i przy tym praktyczną sukienkę, jej raczej nic nie groziło, hihi:) A co do Oscara - ja typowałem Emmanuelle Riva, ale wolę już Lawrence od pozostałych. Zagrała rzeczywiście rezolutnie w Poradniku.

Drieee

kobieta piękna, suknia - kwestia gustu, a w poradniku zagrała rewelacyjnie, Oskar zasłużony!

Drieee

Suknia ślubna, a nie oscarowa. Dior chyba jej nie lubi. Upadek każdemu może się zdarzyć, szkoda, że tylko o tym się mówi, a nie o jej talencie aktorskim i tym, czy wygrała to słusznie. I na wygraną moim zdaniem nie zasłużyła, najsłabsza rola ze wszystkich nominowanych.

hxst

moim zdaniem zasłużyła na oscara. zagrała świetnie w tej roli :)

hxst

Raczej jak jej płaci grube miliony za kontrakt reklamowy to ją lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones