Chciałbym wiedzieć co się dzieje z Waszą aplikacją na android? Od kilku dni mi nie działała, więc postanowiłem ją odinstalować i zainstalować na nowo. Tyle, że w Sklepie Play w ogóle jej nie ma, może ktoś mi rozjaśnić o co tu chodzi?

paolowks

Z tego co woem Filmweb dawno już zrezygnował z tej woli. Od bardzo długiego czasu nie było aktualizacji. Apka powinna być dostępna gdzieś w necie ale jest to stara wersja. U mnie też od kilku dni nie działa więc możliwe że ja wyłączyli czy cos:/ Szkoda że nie chcą jej finansować. Chyba że coś się zmieniło i mają w planach ja kontynuować-byłoby super

paolowks

Wolą w kółko aktualizować stronę już się tu nic nie da znaleźć. Filmweb z każdą aktualizacją jest coraz gorszy!

paolowks

Nie rozumiem polityki Filmwebu, wszyscy od lat szli i nadal idą w aplikacje mobilne. Też trzymałem się kurczowo ostatniej działającej wersji, aż w końcu kila dni temu wycięli ruch... Trzymałem ją głównie dlatego, że tylko w aplikacji mobilnej program TV działa w ten sposób, że umieszcza najlepsze filmy wg ocen FilmWebu pokazując jak dany film czy serial wypada wg Gustomierza. Tego nie daje żadna inna apka, A jak już miałem szukać informacji o filie to też zdecydowanie chętniej na Andoridzie niż na stronie, która wydaje się bardzo okrojona. Szkoda że nie podany został nawet powód takiej decyzji, co się nie spinało.

paolowks

to będzie koniec filmwebu jeśli nie przywrócą tej apki!

paolowks

Najlepszy w tej appce był widok listy fil. Ów, które chce zobaczyć. Od razu na liście było widać kiedy będzie w TV. Teraz muszę wchodzić na swój profil i sprawdzać każdy film osobno, w dodatku mało to czytelne w wersji www mobile :(

paolowks

Oddawać aplikacje!!

paolowks

Żenujące to... a taka super apka to była. Bardzo często korzystałem. I taki słaby koniec.

paolowks

No to przechodzimy na imdb, w sumie ja już listę przeniosłem

tubkanobaka

Przeniosłeś ręcznie czy przy pomocy jakiegoś programu?
Próbowałem kiedyś jakąś wtyczką w przeglądarce, ale ostatecznie nie zatrybiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones