Szukam jakis wciagajacych darmowych gier na androida. Ostatnio ktore mi sie spodobaly:
Klasyczne arcade: Metal Slug 2
Remove the box

kebi17

nie znam, ale kiedyś na zwykłe telefony była taka gra co się rowerem jeździło po pagórkach

kebi17

edit: jeszcze mi sie podobaly Flappy Birds i Chess Live. najlepiej jakies platformowki albo logiczne. Zna ktos jakies dobre?

kebi17

maple story

kebi17

Gangstar West Coast Hustle, City, Rio City of Saints, Vegas.

kebi17

Bouncy ball - uwaga, można na niej zjeść zęby :)

Name_Description

wlasnie o takie cos mi chodzilo :D dzia. nie skaplikowane, trudne i wciagajace ;)

kebi17

Splashy Fish ponoć jest całkiem niezła

aniapapla

to jest na tej samej zasadzie co Flappy Birds, macie jeszcze cos?

kebi17

Sprawdź Flick Shoot 2. Nie jest platformówką ale ma bardzo wysoki poziom grywalności. Rada - bądź offline podczas rozgrywek, a nie będziesz miał problemu z reklamami

kebi17

Jeśli chodzi o wciągającą grę to możesz sprawdzić Plague Inc, żadna platformówka, ale ciekawa rzecz.

kebi17

Fallout Shelter

nadziejson

Witam jestem nowy na tym forum;) postanowiłem się udzielić w tym temacie, bo to też coś dla mnie ;) Ostatnio pogrywam w dwie gierki są to:Fallout Shelter i magic rush, te dwie gierki naprawdę mnie wciągnęły na długie godziny szczególnie ta druga gdzie jest podobna do league of legend, ale nie gra się jako moba tylko ower defens, jeżeli ktoś takie gry uwielbia to serdecznie polecam. Co prawda ta gra jest taka, jeżeli chcemy coś osiągnąć trzeba wpłacić trochę kasy wtedy jesteśmy kimś.

maciotka

Dzięki za to drugą :) Nie wiedziałem o niej !

nadziejson

spoko zawsze do usług :D gra mnie wciągnęła naprawdę, chyba już 3 miesiąc w to gram :) mój nick Pimpusie jak coś ;)

kebi17

Hearthstone.

kebi17

Myślę, że każdy powinien pomyśleć o zakupie nowej karty graficznej)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones