Mam ten sam problem. Instalacja aplikacji na nowo nie pomaga. Trzeba to naprawić!

emzetek77

Jaka aplikacja?
Jeśli z Windows Phone Store to się nie dziwię.

ramsay2

Warto zauważyć, że te gamonie napinały się jak guma w majtkach na wersję mobilną całego portalu i to zrobili mimo lawinowej krytyki podczas, gdy istnieje cały czas wersja mobilna z "m." w domenie filmweb, a dodatkowo wykastrowana proteza w postaci aplikacji... mobilnej!

Reasumując: są trzy wersje mobilne (wszystkie do dupy!) i ANI JEDNEJ desktop!

DNO!

ZSGifMan

Syf.
Zobacz, teraz piszę na laptopie, Win10, Chrome, i wszystko niby git ale by coś ocenić to muszę zmniejszać rozdziałkę strony ręcznie :)
I tak od wczoraj lub przedwczoraj :D

ramsay2


Kłopoty z rozdzielczością to niechybny znak kolejnych "dobrych zmian"...
Obstawiam, że teraz "ulepszą" m.in. zakładki "Mój Filmweb" i "Powiadomienia", bo na telefonie już parę razy wyświetliły mi się one jako kolumny tekstu bez dotychczasowego wyglądu.
Czyli tam pewnie teraz grzebią, bo dotąd to działało sprawnie, więc trzeba popsuć :P

https://s1.gifyu.com/images/2018-07-20_18.06.13.jpg

Montago

E, to ja też miałem tak parę razy.
Ale kłopoty z rozdziałką są od paru dni.

ramsay2

Aplikacji na androida używam jakoś 7 lat i w miarę jest ok... Oczywiście żeby ocenić film po wyjściu z kina, na szybko coś wyszukać... A wiadomo - coś napisać na forum itp. no to przeglądarka. Jednak w ostatnich dniach coś się właśnie popieprzyło - dużo ludzi narzeka na problemy z wyszukiwarką i widzę, że nie tylko z tym. Ładuje się bez końca, pojawiają się błędy etc. Jeśli coś grzebią to oby zmiana była na lepsze...

emzetek77

No u mnie akurat z samym ładowaniem strony problemu nie ma.
Grzebią, grzebią ale raczej dominuje pesymizm czy to zmiana na lepsze.

ramsay2

A masz jakiekolwiek wątpliwości?
;)

ZSGifMan

Niestety nie mam ;)

ramsay2

I pewnie jeszcze do tego nie jesteś zadowolony z tych "wspaniałych" zmian? ;p

ZSGifMan

Skąd, jestem przeszczęśliwy :D

ramsay2

Ja też tryskam radością ;D

ZSGifMan

I co, dodajesz coś u konkurencji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones