Witam :P
nie mogę się zalogować na moje konto filmweb w aplikacji.
gdy wpisuje hasło i email to wyskakuje napis "Logowanie nie powiodło się" a gdy specjalnie pisze nieprawidłowe hasło to wyskakuje " hasło lub login są niepoprawne" więc wszystko dobrze wpisuję czyli czemu nie mogę się zalogować ??

filip_57

no, chciałem napisać, że na desktopie też są problemy ale przy kliknieciu odpowiedź twojego postu pojawiło się okno zaloguj, które w końcu zadziałało. Dla mnie po zmianie layoutu logowanie to jest loteria i kombinowanie. Problemy ślijcie od razu na pomoc@filmweb.pl. :D

filip_57

Witam,

mam identyczny problem i identyczny komunikat przy próbie logowania na androidzie.

filip_57

Ja mam identyczny problem. Na apce nie mogę się zalogować. Na stronie nie ma problemu

GhostRiderPL

Odinstalowałem sobie aplikację i chciałem ją pobrać na nowo, ale zniknęła ze sklepu Play.
Wygląda na to, że dokończyła żywota, ale nie widzę nigdzie oficjalnej informacji o tym.

Namezor

Odpowiedź na mojego maila:
Witam,

podjęliśmy decyzję o zakończeniu wsparcia naszych aplikacji mobilnych. Obecnie nie można ich pobrać ze sklepów App Store, Google Play oraz Microsoft Store. Osoby, które posiadają je zainstalowane na swoich urządzeniach, nadal mogą z nich korzystać, nie możemy jednak zagwarantować, że aplikacje będą działały bezproblemowo.

Gorąco zachęcamy do korzystania z mobilnej wersji naszego serwisu, dostępnej pod adresem www.filmweb.pl. Pełni ona taką samą funkcję, jak aplikacja mobilna, a także posiada szereg dodatkowych możliwości. Cała aktywność użytkownika dokonana w aplikacji (oddane głosy, wystawione komentarze itp.) nadal są zapisane na jego koncie i można uzyskać do nich dostęp, logując się na swoje konto poprzez stronę mobilną.

GhostRiderPL

Dzięki za info, teraz przynajmniej mamy pewność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones