Zasady według kreatora i wodzireja tematów zagadkowych i nie tylko-niezastąpionego Montago ;)

1. Odpowiedź z naszym tytułem wpisujemy bezpośrednio pod ostatnim postem, tak by Gra utrzymała jednolity ciąg wypowiedzi.
2. Polskie litery Ą , Ę, Ń traktujemy jako A, E, N. Litery Ć, Ł, Ś, Ż, Ź można traktować dosłownie, lub lub w ostateczności jako C, L, S, Z.
3. W przypadku dwóch odpowiedzi odpowiadamy na •pierwszą• , czyli tę bezpośrednio pod poprzednim tytułem.
4. W pierwszej kolejności podajemy polskie tytuły, ale można wpisać również tytuł w dowolnym języku.
5. Nie powtarzamy na ten samej podstronie tytułu już przez kogoś użytego, a także starajmy się nie powtarzać w grze zbyt często jakiegoś filmu.
6. Cyfry traktujmy jak litery (można zamiennie podawać zapis słowny lub liczbowy - np. "Dwa" gdy była "2", albo całą liczbę, np "Trzynasty wojownik", gdy poprzedni tytuł miał "13" ).

Sokrates

Armageddon

Sokrates

Niobe

Montago

Ekshumacja

niewiem_6

Automatyczny kot

Montago

To nie jest moje życie

niewiem_6

Elektroniczne babcie

Montago

Emisja trwa

niewiem_6

Afro Samurai: Resurrection

Montago

Nie możemy żyć bez kosmosu

niewiem_6

Ur kärlekens språk

Montago

Klub winowajców

niewiem_6

Wolność! Na zawsze!: Realizacja V jak Vendetta

Gasza1910

Areszt domowy

KRCK

You Can Thank Me Later

Gasza1910

Reguły chaosu

Montago

U Pana Boga za Piecem

Gasza1910

Matematyka, miłość i seks

Montago

Seks, biznes i polityka

Gasza1910

Aniołki spod znaku Miserere

Montago

Everton v. Liverpool

Gasza1910

Lokis. Rękopis profesora Wittembacha

witek6

Arsenal - The Official History 1886-2003

Gasza1910

3000 mil do Graceland

witek6

Dlaczego dajesz tytuły filmów dokumentalnych o piłce nożnej a nie normalnych filmów fabularnych, których na literę "a" są tysiące ?

witek6

Doom


@Witek. Tu nie ma ograniczeń podajesz tytuł filmu jakiego chcesz. Prześledź poprzednie zabawy, to zobaczysz jakie dziwne tytuły tu były.

Gasza1910

Moja dziewczyna wychodzi za mąż

KRCK

Żółw i ślimak

Gasza1910

"Kortex"

@ Gasza. Dobrze że Witek nie trafił na któryś z moich tytułów ;)
Szok murowany :P

Montago

Xero

Sokrates

Okupacja w 26 obrazach


@Montago. O tym samym sobie pomyślałem :)

Gasza1910


"Huta Katowice"

@ ( na marginesie - huta naprawdę znajduje się w Dąbrowie Górniczej :P )

Montago

Elektryczne sny

@Nie wiedziałem o tej hucie :)

Gasza1910

Yesterday, Today and Tomorrow

bunia500


" W.E. Królewski romans "




@ Gasza. Miała to być huta "Centrum", ale w końcu została "Katowice".
Sam Breżniew przyjechał oglądać jej powstawanie, a drogę na której stał patrząc na teren budowy przez kolejne przynajmiej 20 lat nazywano "breżniówką" ;)
To największa huta w Polsce, ale nazwę już straciła, jak lata temu wykupił ja indyjski koncern stalowy...
Została tylko kolejnym "oddziałem" holdingu :/
http://poland.arcelormittal.com/kim-jestesmy/historia/huta-w-dabrowie-gorniczej. html

http://hkpedia.pl/artykul/pokaz/Entry/wizyta-sekretarza-generalnego-kc-kpzr-leon ida-brezniewa.html

Montago

Surogaci

bunia500

Idiokracja

bunia500

Armia Boga

Gasza1910

Absolwent

Montago

Teraz ujawniam podłogę




@ Montago, ile to ciekawych rzeczy człowiek może się na tym portalu dowiedzieć ;) vide Huta Katowice. A tak przy okazji, to możesz oceniać filmy, bo mnie przy ocenie wywala

Gasza1910


" Evo, vdej se "






@ Gasza.
Nie mogę głosować, zaznaczyć do obejrzenia...
Nikt na całym portalu tego ostatnio nie może :P
Wyłączyli tę możliwość, może to też chcą teraz zlikwidować ? :O
W końcu po co taka możliwość na portalu filmowym...który zmienia się w portal społecznościowy :P :D

I pomyśleć ile jeszcze takiej ciekawej wiedzy jest w Sieci, ale nigdy jej prawdopodobne nie znajdziemy, bo w ogóle nie wiemy że ona tam istnieje...
A bez pytania nie ma odpowiedzi...
Bardzo lubię "wpaść" czasem przypadkowo na coś takiego zaskakującego.
Ale to o hucie to dawno wszystko wiedziałem ;)

Montago

Everest



@Montago. Mi się udało ocenić przez aplikację. Wątpię, żeby z tego zrezygnowali. Stracą kupę klientów/userów. Ale w sumie na tym portalu wszystko jest możliwe.

Gasza1910

To nie jest kraj dla starych ludzi

bunia500

I Bóg stworzył kobietę

Gasza1910

Er ist wieder da

KRCK

A jeśli ciernie

Gasza1910

Ewa chce spać

KRCK

Ćma barowa



@ja też chce spać ;)

Gasza1910

Apocalypto

kingagutkowska

Ostrze brzytwy

@Gasza to śpij. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones