Przypominam, że każdy użytkownik może sprawdzić na tej stronie:
http://www.filmweb.pl/settings/consents
czy wyraża obecnie zgody na zbieranie swoich danych w celach marketingowych przez Filmweb Sp z o.o.
ZGODY MOŻNA W KAŻDEJ CHWILI COFNĄĆ!
UWAGA - nie grozi to usunięciem konta - zgody nie są wymagane do dalszego korzystania z serwisu.
UWAGA 2 - sprawdźcie kilka razy, czy odhaczenie "ptaszków" się powiodło - bo te ustawienia mają dziwną tendencję do niezapisywania się...

PS.
Nie musicie dziękować, droga Redakcjo, ja tylko niosę pomoc. Mam nadzieję, że jak największa ilość osób upewni się, że zgadza się Wam pomagać w zarabianiu pieniążków, tak abyście mogli jeszcze wydajniej pracować nad zmianami tych części serwisu, których jeszcze nie ulepszyliście (np. forum, formularze kontrybucji).
Ku chwale Filmwebu!

Zasurnitra

O, cześć, przegrywie bez życia. Jak masz wolną godzinkę to wklej mi ze sto nowych postów na blogaska, bo tęsknię. :-D

Marac

Znamy się jedynie z forum i wiesz, co o nich sądzę... ;)

Żabie palce też, żałuj że nie widziałeś fotek na tillu.

KRCK

Jakoś nie żałuję. Wystarczą mi te fotki Suchoklatesa sprzed lustra.

Marac

A chcesz moje?

KQCK

Chcę filmik, na którym przez pół godziny w pocie czoła wklejasz mi spam na bloga. :-D

Marac

Zgoda, to i tak zbyt wiele.

Marac

tak gdyby ktoś przegapił...

Marac

Nikt do Pana nie pisze, trollu. Poza Andrzejkiem na kilku kontach i Pana chłopakiem. Śmiejemy się z Pana razem z Czcigodną Moderacją. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones