Dziś pokazuje już tylko tytuły (i to nie wszystkie), a w miejsce godziny emisji i kanału tv pojawił się długi szary pasek.

Też Was to, rozumiem, nie interesuje, prawda?

hando

Widzę, że nie tylko u mnie tak jest. :/

dorotagniedziejko1998

2 łebki może sprawią, że Twoja interwencja bardziej zainteresowałaby kogoś? Bo ja tu widzę taką ignorancję (graniczącą z poniżaniem), że w sumie nie dziwię się nawet wszystkim tym mało parlamentarnym wpisom pod adresem: właściciela, administratorów i redakcji serwisu.

hando

2 łebki nic dla "góry" nie znaczą, to tylko pokazuje zaangażowanie użytkownika...
A FW i tak to olewa :/

Prędzej ktoś z kolorowym łbem może mógłby gdzieś, komuś to zgłosić.
Ale czy przyniosłoby to efekt, gdy wyraźnie widać że znów coś grzebią, kolejną "dobrą zmianę'' szykują. Wątpię ...

Montago

Źle to rokuje, bardzo źle... Ja właściwie nie wiem, co mnie tu w ogóle trzyma na tym Filmwebie. Nigdy nie lubiłem emanującego na zewnątrz wyraźnego poczucia samozadowolenia redaktorów (wystarczy dokładnie wczytać się w ich testy), ale ostatnimi czasy nasiliły się inne, znacznie bardziej niebezpieczne zjawiska, które za swój punkt wspólny mają głęboką POGARDĘ względem nas: użytkowników.

hando

Mnie tu trzymają 3 rzeczy...

Baza filmów - a właściwie moje oceny, gdzie sprawdzam czy coś już oglądałem ( choć to można automatycznie przenieść na FDB).

Znajomi - ich oceny, komentarze, z dużą częścią takie "koleżeństwo", tego nie przeniosę :P

I właśnie bardzo żywe Forum - tu non-stop coś piszę ;)


Ale jeśli - jak nie którzy podejrzewają - spieprzą wygląd i funkcjonalność Forum, to chyba jednak odejdę...
Zabiorę swoje 7000 ocen i tyle...
Ewentualnie przestanę być aktywny, bo takiej "dobrej zmiany" nie zdzierżę :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones