Trochę starszy, pamiętam jak oglądałam w dzieciństwie. Przypominało to Dziki zachód, może Meksyk. Był tam brodaty gość z przepaską na oku. Przypominam sobie, że było to związane z Zorro, ale nie znalazłam żadnej takiej produkcji, więc może było to tylko coś podobnego. Była to też raczej telenowela/więcej odcinków.

Voltix33

Są dwie wersje serialu "Zorro" - starsza i nowsza. Może też być "Bonanza", ale wątpię.

underground73

To było na pewno w kolorze jakby co.

Voltix33

To jest w kolorze, o ile pamiętam. Jak skojarzysz cokolwiek więcej - daj znać.

underground73

Właśnie przejrzałam to i nie mogę przy Zorro znaleźć tej postaci z klapką na oku, trochę jak u pirata. Możliwe, że to był szeryf/gubernator. I na pewno był to latynoski/hiszpańskojęzyczny serial.

Voltix33

Napisz dokładnie kiedy miałaś to dzieciństwo, bo to by zawęziło ramy czasowe a my tu przecież nie wiemy kiedy byłaś dzieckiem.

adamus0101

No właśnie nie wiem czy zawęzi, bo chodzi o końcówkę pierwszej dekady tego wieku, a serial wyglądał na starszy, choć to może kwestia budżetu...

Voltix33

A jednak sporo zawęziło. Wtedy Puls emitował kolumbijską telenowelę "Zorro" z 2007 roku z Christianem Meierem. Jest tam jakiś brodaty facet z przepaską. Może to ten.

adamus0101

O tak to to! Niby byłam na stronie tego serialu, ale nie było zdjęć, główny plakat mi kolorystycznie nie pasował, więc szukałam dalej. Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones