50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 577 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Gdy słyszę utwory tego pseudo rapera to aż mi się rzygać chce. Idę do szkoły(mam 15 lat, ale nie oceniajcie mnie po wieku, nie jestem jakimś dzieckiem neo)patrzę, a tam dzieci słońca, które myślą, że są cool i mówia do mnie: joł, madafaka nigga itd. Śmiać mi się chce. Mam pytanie do fanów tego 50 gówna -> uważacie się za ,,ziomali''. Pojedzcie sobie na zachód, do Londynu lub do Nowego Jorku, ja tam byłem. Pójdzcie do czarnej dzielnicy i powiedzcie : joł niga! Ciekawe co sie stanie. Pewnie tak wam wpierdolą w te krzywe ryje, że pryszcze będziecie mieli na plecach! Po prostu psedudo fani pseudo rapera są naprawdę żałośni. Ale niektórzy są gorzej niż żałośni - np. mówią, że taki 50 coś jest lepszy od Eminema czy 2paca! To już jest żałosne!
Osobiście słucham rapu, nie zawsze ale jak mam okazję to tak, ale nie mogę wytrzymać słuchając tych jakże ambitnych tekstów:Jou madafaka nigga mam tyle kasy, laski na mnie lecą , jestem ziom, jou, joł jou. '' BUahaha. Taką samą opinię mam o polskich raperach(Tede itd)bo to jest też jedno wielkie GÓWNO(no może mały wyjątek grupa operacyjna)

Joker_WhySoSerious

W większości masz całkowitą rację, ale polemizowałbym co do Grupy Operacyjnej. Najwyraźniej w zupełności nie znasz znakomitych polskich raperów, którzy tworzyli kiedyś i nadal tworzą (chociaż mało się o nich mówi, bo pieniądz jest najważniejszy) genialną muzykę. Posłuchaj kawałków Magika (Kaliber 44 i Paktofonika), może docenisz prawdziwy polski rap. Aż dziw, że najlepsi polscy MC skończyli ze sobą lub wyjechali za granicę. Zapomniałeś też o takich raperach, jak O.S.T.R czy Abradab (były członek Kalibra, zajął się muzyką solową) lub pozostali członkowie PFK - Rah i Fokus, którzy są w Pokahontaz. Być może artystyczne ideały upadły, ale pozostało jeszcze kilku dobrych raperów. Rozśmieszyłeś mnie natomiast z tą Grupą Operacyjną, przeanalizuj dokładnie jeden z ich kawałków i porównaj z pierwszym z brzegu kawałkiem PFK lub Kalibra. Jest różnica?

gihksfor3

Właściwie to muszę się z tobą zgodzić, chociaż, przyznam nie słucham polskiego rapu, a takie zdanie o nim wyrobiłem sobie niestety na podstawie kilku marnych raperów. Grupy operacyjnej słucham, dość często, ale to dlatego, że niektóre ich kawałki zwyczajnie mnie rozśmieszają. Gdy chcę posłuchać porządnego rapu, to słucham 2paca czy DMX-a. Nie będę cwaniaczkiem, nie jestem jakimś ,,znafcą'' tej muzyki, ale to nie zmienia faktu, że trochę o niej wiem i lubię słuchać. Zwracam honor;)

Joker_WhySoSerious

no ale coz to Eminem go wypromowal z tego co slyszalam. mi to tam obojetne kto lubi niech slcuha ale ogolnie muzyka wszelkiego rodzaju schodzi juz w dzisiejszych czasach na dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones