50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Pytanko : Jesli ktos byl to jak bylo ? mozna prosic o relacje ?

DaruVeald

Relacje? Na YouTube ukazało się tego jak grzybów po deszczu... Chujówa straszna jednym słowem... Generalnie jestem przeciwko występowaniu "live" 50 Centa :/ np. Ayo Technology poniżej.. jak on w ogóle brzmi? jedno wielkie jebudu... o.O
http://www.youtube.com/watch?v=2L5vE8b8LIc

Twinkie

....................wiesz co mowisz .........

Twinkie

tak po relacjach z youtuba w HD jakosci juz mozesz powiedziec ze byla chujowka :)))))))))))) gratuluje !

ja na koncercie bylem i jestem bardzo zadowolony, po prostu swietny show. jak chcesz poczytac realacje ludzi ktorzy tam byli to wejdz na grono 50 cent (osobiscie nie jestem zwolennikiem tego portalu ale tam przynajmniej wypowiedza sie ludzie ktorzy naprawde to przezyli a nie tylko popatrzyli na filmik na youtube -.-' )

cOr_2

Wiem, że filmiki na YouTube są do dupy i kręcone telefonami, ale że była chujówa wnoszę po tym, że widziałam kilka koncertów 50 Centa z kamer tv. i wiem jak brzmi jego rapowanie na żywo i dla mnie to chujówa. Według mnie przy takim Eminem'ie live Fifty'ego wymięka, ale oczywiście jestem fanką Eminema, a nie 50 Centa, dlatego nie wymagajcie obiektywizmu :P
A dla tych co tam byli to na pewno było jakieś duże przeżycie wszak są przecież jego fanami i będąc tam odczuli atmosferę koncertu i myślę, że wtedy nie przeszkadzało jak 50 Cent rapuje na żywo, co dla mnie jest nie do przyjęcia :P O ile studyjnych nagrań jestem w stanie czasem posłuchać, o tyle live brzmi totalnie inaczej... gorzej.
Przepraszam jeśli w jakiś sposób uraziłam, na pewno nie było to celowe, szanuje fanów 50 Centa i nie zamierzam się tu kłócić :-)
Pzdr.

Twinkie

Ci co niebyli na koncercie niemogą go krytykować, a koncert był zajebisty klimat dobry rap i to wystarczy:D

yQuQ

hehehe byłem na wrzystkich jego koncertach xD za....sty rap and hip hop on kozaczy poprosu wymiata 50

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones