50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Ktoś potrafi wytłumaczyć jak udało się mu wystąpić w jednym filmie z Alem Pacino i Robertem de Niro. Od razu oznajmiam, że odpowiedzi takie jak cud, czary, magia odrzucam ;)

zulombo

ja bym powiedzila tak,ktos mial syndrom zasranego łba!!!

damek1690

A ja bym powiedział tak: $$$ zrobią wszystko :D

DObrze, ze na okładce jest tylko Al i Robert. Mam zamiar kupić sobie zawodowców na DVD i chyba nie zdierżył bym widoku jego krzywej mordy za każdym razem jak będę sięgał po płytę

użytkownik usunięty
Kit_Fisto

Pieprzycie, Fiddy zagrał w tym filmie nieźle (podobnie jak w Get Rich or Die Tryin'), tylko że wy oceniacie jego stronę na filmwebie przez pryzmat jego muzyki, a nie gry aktorskiej. Wybitnym aktorem nie jest z pewnością, ale daje radę.

http://www.kismajes.blogspot.com

^^^Bo on gra w filmach przez pryzmat/albo raczej dzięki swojej "muzyce" - podobnie jak Justin timberlake czy np. kiedyś Whitney Huston. Więc się go ocenia z tego względu. A poza tym w "Zawodowcach" to on nie miał nic do grania. Pokazał sie kilka razy i w tej roli równie dobrze wypadał by nie znany nikomu, jakiś tam czarnoskóry drugoplanowy aktorzyna :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones