50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

młodzież?Niech idzie do śniegu (tzn.odgarniać śnieg) albo fucha pozoranta dla psów może się trafi.Chyba szmalec mu się w końcu skończy,co? W końcu prochy, złoto, towary, fast foody, kaucje kosztują...A ludziom chyba w końcu znudzi się kocia "muzyka" tego makaka o króliczym wyrazie m..dy.

"O yeah, baby...yeah...suck, suck....shake your ass for me...shake your ass for me...I have cash, yeah...cash, baby"
............fuck me........też umiem rapować....łaaał;-)
jestem z bloków, z nizin ino bida, bida, bida...policja mnie nie lubi, nauczyciele mnie nie lubią, starzy mnie nie lubią...O k..va ale patent na życie-zero talentu, zero intelektu ale mówi się, że te cycki "tworzą".............no comments..........

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kasta_2

O jakiej twórczości 50 Centa??? Twórczość to ma Michael Jackson, Elton John, Eric Clapton...Twórczość tego pacana to pijackie, sepleniące charczenie bez sensu. Dlaczego tak mówię? Przecież nie dlatago, że jestem rasistą, bo nim nie jestem.
Po prostu 50 Cent ma IQ coś koło 50-ciu, więc jest za głupi, żeby pisać teksty, nie mówię już o muzyce...Po prostu nie ma wyczucia muzyki, słuchu, itd...
Po prostu taką "muzę" może zapodawać pijany menel ze śmietnika, więc dlatego mogę mówić o nim tylko jak o karierowiczu i cwaniaku ale mi nie pieprz o twórczości 50 Centa, bo to tak jakbyś mówił o twórczości pana Zdzisia z kołchozu...

lisoszakal

nie no stary pewnie polscy raperzy mają mądrzejrze teksty co? ja odnosze wrazenie ze poprostu nie lubisz hh i dlatego mu jedziesz,nie to ze 50 cent jest jakims guru hh bo mu brakuje do np. mos defa ale zeby mu tak jezdzic

lisoszakal

nie no stary pewnie polscy raperzy mają mądrzejrze teksty co? ja odnosze wrazenie ze poprostu nie lubisz hh i dlatego mu jedziesz,nie to ze 50 cent jest jakims guru hh bo mu brakuje do np. mos defa ale zeby mu tak jezdzic

lisoszakal

nie no stary pewnie polscy raperzy mają mądrzejrze teksty co? ja odnosze wrazenie ze poprostu nie lubisz hh i dlatego mu jedziesz,nie to ze 50 cent jest jakims guru hh bo mu brakuje do np. mos defa ale zeby mu tak jezdzic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones