50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 651 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Drodzy Administratorzy, wydaje mi się ,że jest to forum o 50 Cencie.
Zwracam się z prośbą o usunięcie spamująch tematów z tego zwględu ,że miejce do rozmów na inny temat jest na czacie albo komunikator.
Z góry dziękuje.
Wydaje mi się ,że dzieci nie mają co robić i psują merytoryczną dyskusję.
Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

Proszę bardzo oto kolejna wypowiedż zaspamiająca forum.
Uważam,że dzieciaki które to piszą nie mają co robić i wtórnię proszę o usunięcie tych wypowiedzi.
A ty chłopczyku co ci rodzice podłączyli neostrade na urodziny nie potrafisz czytać?czy jesteś nie dorozwinięty i wydaje ci się ,że jesteś adminem?
Jeśli to nie jest do ciebie to się nie wtrącaj.
Zamiast zrobić coś pożytecznego to on pisze bzdury.
Jeszcze raz napisze -TO JEST FORUM O MUZYCE -konkretnie o 50 cencie
Załóż bloga i pisz te dyrdymały

lasekziom1

ty takze spamujesz forum takimi syfiastymi tematami, a ja po prostu krece z was beke - bo myslicie ze wiecie wszystko o rapie i jestescie nie wiadomo kim....


ps. wez slownik pieknego jezyka jakim jest polski zanim cos napiszesz.

Avnith_Edd

Jeśli nie jestes administratorem to nie odpisuj-proste.
Prosze podaj mi jakimi tematami spamuję? czekam na link

ADRIANOS

to chyba nie było do mnie,ale lasekziom ma zupełną rację-Lasek załatw mu bana!
"
"
"

ADRIANOS

No jasne,że nie do Ciebie to było skierowane ale do mnie.
zobaczymy co się da zrobić.
Adminie działaj
Pozdrowienia dla normalnych

lasekziom1

Lasek zobacz sobie wypowiedzi tego muła na innych tematach jakim on jest pustym dzieckiem http://www.filmweb.pl/topic/514797/fuck+jadakiss.html, a wogóle tak to jest jak byle komu podpinają internet- to się popisał.

ADRIANOS

Widziałem to, sypie argumentami z księżyca:):):):):)
Dobra nie pisz tu już bo to do administratorów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

dobrze się czujesz??
2 konta ahahaha a to dobre może mam jeszcze 2 osobowość?hahahah
http://www.filmweb.pl/topic/514797/fuck+jadakiss.html-ta wypowiedż mówi o tobie wszystko-pustak, a w dodatku giermek 50 centa hahahahaha
Dziecko masz bujną wyobrażnie w 91 na koncercie Big L hahaha
W 91 to pewnie się urodziłeś
Wyzywaj synciu raperów na forum od pedałów bo mają beef z 50 centem i czuj się wtedy dowartościowany
Ale wypowiedz tamta hahahahaaha
"50 cent for live" hahaha chyba 50 cent it is bitch
co za wypowiedz o Jadakissie hahaha
pokazuje twój poziom

ADRIANOS

dobrze sie czuje, bo zobacz sobie jakie sa pory pisania tych kilku postow ;] roznica 2 minut ;;]]]]]]

przypadek?? NIE !! ZERÓWKA !

ADRIANOS

50 cent it is bitch ?? :D:D:D

radze wziac jakis kurs angielskiego dziecko --


a to o jadakissie, to taka sama beka z tych debili jak z ciebie tutaj, tylko tam admin powypierdalal nieco tematow bo byly troche ostre;d;d;d;d
AHUEHUEHUEHUEHUEHE



ZEROWIEC ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

zobacz kto słucha 50 centa?ty mu dałeś 10 a a ja 1 ty go masz w ulubionych.
A jadakiss przy 50 cencie to jak barcelona w porównaniu z widzewem( barceloną jest Jadkiss- żebyś zrozumiał)

Avnith_Edd

Słuchaj chłopczyku myślisz,że jesteś jakimś specjalistą? Ja słuchałem hip hopu na kasetach ,a ty wtedy jezdziłes w wózku.Więc troche szacunku do starszych rodzice cię nie nauczyli??
Nie wiem czy wiesz ale jest powiadamianie na maila jak ktoś odpowie na forum


Sługo 50 Centa
A tak wogóle to dobrze,że się podpisałeś na dole w poprzedniej wpowiedzi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Avnith_Edd

Według poziomu twojej wypowiedzi nie wierze,że masz 29 lat, albo edukacje skończyłeś na etapie podstawówki, widziałem jeszcze lepszą twoją wypowiedz, że twoim ulubionym raperem jest San Paul a od kiedy on jest raperem??
zobacz sobie w swoich ulubionych osobach na swoim profilu ,że masz 50 centa i sprawdz lepiej komu dałeś 10

ADRIANOS

"to chyba nie było do mnie,ale lasekziom ma zupełną rację-Lasek załatw mu bana! "


"Lasek zobacz sobie wypowiedzi tego muła na innych tematach jakim on jest pustym dzieckiem "

Lasekziom to lasekziom tamto lasekziom jesteś wielki .... hmmm bardzo interesujące

Rengaru

Chciałem się przywitać! Witajcie dzieci neostrady - wiedziałem, że Was tutaj znajdę.

aniolek1234

żal mi tu co niektórych !! jeden nie zna angielskiego przykład "50 Cent IT is bitch" heh nie powinno być raczej 50 cent is bitch drugi ma problemy bo mu sie posty nie podobaja a i ten temat "Do Administratorów" nie powinien być gdzie indziej ?? wydaje mi sie że to jest forum o 50 cencie a o info do adminów.Nie lubisz fifcioka to nie wypowiadajcie sie rasistowskimi wypowiedziami , ja go lubie nie które nutki ma fajne.

PS: Dzieciom Neo powinien być tu zakaz wstępu xD

dawko8

Ty też lepiej się naucz angielskiego bo poprawiasz kogoś z błędem, powinno być "50 Cent is A Bitch", jeden głupszy od drugiego. Jesteście jak ten wasz idol cent, bezmózgowcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones