50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 575 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

http://www.joblo.com/index.php?id=32319
Za złego aktora go nigdy nie uważałem jednak to co zrobił ze swoim ciałem budzi szacunek. Kto wie, może coś z niego będzie w kinie.

Wojtek_dpo

Nie wydaje mi się, aby to był on. Gdzie się podziały tatuaże? Coś mi się przewinęło, że miał usunąć kilka z rąk, ale wątpię, aby zafundował sobie całkowite wymazanie wszystkich dziar.

wit_85

to na prawdę on schudł. czytałem trochę o tym . a dziary to już wcześniej usunął.

karolek101

To info to fake.
Widziałem jego koncert sprzed miesiąca gdzie wyglądał tak jak zwykle... po za tym jeśli na prawde sądzicie,że można usunąć tatuaże tak żeby nie było najmniejszego śladu to jesteście w błędzie.

Ready2

To nie jest zdjęcie 50'ego... Zobaczcie na dom z tyłu jeden z dowodów 50 ma chatę przecież jak willę, widzieliście MTV cribs?
Jego brwi są czarne i ma ciemniejszą i to dużo ciemniejszą karnację niż ten chłoptaś na zdjęciu...

SoBe

przyjrzyjcie się dwóm zdjęciom. pierwsze, z linku i drugie z czasów, kiedy był 'normalny'
widać, ze to ten sam człowiek. te same oczy, uszy, usta, rysy. a to, ze ma rzadsze brwi nic nie znaczy... kiedy człowiek chudnie w szybkim czasie, organizm się wyniszcza i dlatego włosy wypadają.

rainbowarrior

Hanks chudł do roli w Filadelphii, a Zwelger (ta z Masakry Piłą Spalinowa w Teksasie 4 tyła do roli panny od Dzienników Bridget Jones). Po co się tatuować by potem to usuwać jak i brać kreatynę czy koks by chudnąć?
Może fifty centów jest trzech? Pierwszy cent, drugi to jego bliźniak cenciak, a trzeci to sobowtór i się zmieniają?

Wojtek_dpo

I niech schudnie jeszcze bardziej, niech w anoreksję wpadnie i umrze z głodu. Sku*wiel je*any.

Wojtek_dpo

jest najgorszym aktorzyna wsrod czarnych raperow... szczerzy te swoje zabki jak idiota niezaleznie od tego jaka mine probuje zrobic.. jest tylu fajnych czarnych a zupelnie nie wiadomo czemu teraz to jego wpychaja do kazdego filmu.. owszem w get rich byl znosny ale tylko dlatego ze nie probowal tam grac tylko byl soba czyli gangsta z getta..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones