50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

w rapie.
Nie wiem jak określić ten nurt - inni przedstawiciee:
TI
lil wayne
lil flip
souja boy

Prawda jest taka, ze prawdziwy rap juz nie istnieje.
pozdro dla wszystkich

lil_wayne

Zgadzam się - ja bym to nazwał pop-rap albo hip-pop.

użytkownik usunięty
wit_85

hip-hopolo... tego szukacie :P


za krotki

obecnie jak sam Fifti powiedział chce się stać również gwiazdą popu , ale do nie dawno był to zwykły Gangsta Rap . Nie wiem o jaki nurt Ci chodzi ;/ Na pewno mogę przyznać że 50 Cent wprowadził do Hip Hopu Mixtape'y teraz wszędzie ich pełno i to właśnie od niego się zaczęło.

LloydBanks

Mixtape'y istniały dużo wcześniej zanim 50 Cent złapał za mikrofon. Nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy, że 50 Cent wymyślił mixtape'y... Może poprostu nie miałeś styczności nigdy z mixtape'ami, w końcu to są półlegale/nielegale i nie często wytwórnie decydują się je wprowadzić do ogólnego obiegu a jak już to w dużo mniejszej ilości aniżeli pełnoprawny album.

wit_85

Nie to miałem na myśli jasne że Mixtape'y już były , ale nie odgrywały takiej roli jak dziś. 50 Cent wydając Mixtape robił sobie pełną profesjonalną sesję zdjęciową, gdyż w owym czasie nikt nie przejmował się oprawą graficzną Mix-tape'ów , zwykłe płyty 50 traktował tak jak normalny album , dlatego prezentowały się lepiej niż większość albumów na półkach sklepowych, co umożliwiło szybką sprzedaż , do tego spotkały się z najlepszym przyjęciem bo jego utwory z Mix-tape'ów leciały nawet w radiu , i nie chodzi mi tu o audycje związane z Mix-tape'ami ale normalne programy oraz listy przebojów , piosenki z mix-tape'ów w radiu , to było do tej pory nie spotykane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones