50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 575 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

[Refren:50 Cent i Olivia]
[50 Cent]
Zabiorę Cię do cukierni
Pozwolę Ci wylizać lizaka
Dawaj dziewczyno, nie przestawaj
Kotynuuj póki nie dojdziesz końca(woah)
[Olivia]
Zabiorę Cię do cukierni
Chłopaczku jeden łyk tego co mam
Sprawię że pozbędziesz się wszystkiego co masz
Kotynuuj póki nie dojdziesz końca(woah)

Takie tlumaczenie refrenu znalazlem w necie... Jeden rytm powtarzany w kolko i glopawy tekst jak to koles wyrywa laski... Zal normalnie nie rozumiem tego... przecierz ja moglbym napisac lepszy tekst z chlopakami z podworka pod trzepakiem i jakis smieszny bit do tego i byc na listach przebojow. <hahaha> Zal!!!!!!!!!!! poprostu zal!!!!!!!

ostrowski4

to straszne.

ostrowski4

Musze z zalem przyznac ze coraz wiecej ludzi siega po tak kiczowata muzyke.Przepraszam nawet kicz jest od tego lepszy.Osobiescie jezeli chodzi o mnie to slucham muzyki rockowej(prawie wszystkie odlamy tej muzyki) ale staram sie byc tolerancyjny ale jak widze co ludzie sluchaja i czym sie fascynuja to az mi sie rzygac chce.A to co zapodales to nie jest muzyka tylko zwykle gowno.Dalej nie chce mi sie rozpisywac bo szkoda gadac.Pozdro dla Ciebie Ostry:D

ostrowski4

50 Cent robi dobrą muzykę, ale co wy o tym wiecie. piegusBP ja nie wiem jak można słuchać muzyki rokowej. Przecież ci wszyscy goście mają długie włosy jak dziewczyny pełno kolczyków na twarzy i tylko się drą. Co to jest za muzyka ??? Każdy podkład w piosence rokowej jest prawie taki sam, tylko takie jechanie po gitarze i to wszystko. A rap to naprawdę jest muzyka dużo lepsza. Zrobić naprawdę dobry kawałek rapowy to trudne wyzwanie ale rokowy to każdy dzieciak by umiał. Nie muwię, że 50 Cent jest najlepszym raperem na świecie, bo nie ale naprewno jest dobry. A co do wspomnianego Candy Shopu to niech ktoś z was ściągnie sobie sam bit i spróbóje tak rytmicznie zarapować jak 50 Cent i później tego posłóchajcie i zobaczcie, że nagraliście zwykły śmieć. Może wtedy docenicie 50 Centa.

keraj2005

gowno prawda, wybaczcie moje slownictwo ale inaczej sie nie da jak takie cos widze! czlowieku ty sie na muzyce nie znasz(nie mowie ze ja sie znam najlepiej) to sie nie odzywaj tylko sie blaznisz.
first
" Każdy podkład w piosence rokowej jest prawie taki sam, tylko takie jechanie po gitarze i to wszystko. "
jechane na gitarze?? wez sobie taka gitare do swoich szanownych rąk i sobie ''zajedz'' cos na niej wyjdzie ci gowno nie muzyka . to nie jest latwe. podklad jest prawie taki sam wszedzie? no to gratuluje udanego słuchu i radze udac sie na badanie jakies bo moze jestes gluchy.
ja nie slucham rocka ale jakos nie uwazam ze sie nie da tego sluchac i nie obrazam, na dodatek nie majac argumentow do tego.
mianowicie slucham rapu i uwazam ze 50 cent jest to badziew dla 10 latków , i mam gdzies czy komus sie moje zdanie na ten temat podoba czy nie . bo fakt teksty ma beznadziejne , na teledyskach gołe suki i on zgrywa gangstera.
second
taak juz lece rytmicznie rapowac do bitu 50 centa hahah.
nie ja nie rozumiem dlaczego akurat on jest tak wychwalany jest tylu wspanialych raperow na swiecie a polowa polski 50 cent najlepszy !
jaasne pojdzie sobie do dr. dre i wykupi bicik z ktorego bedzie niby hit.
a ciekawi mnie to co wy na temat 50 centa tak naprawde wiecie, zdziwilibyscie sie co wasz idolek wygaduje: mianowicie to ze on robi rap po to by byc bogatym a gdy osiagnie tam jakies szczyty milionow to sie juz tym zajmował nie bedzie . to naprawde gratuluje wam wyboru.

keraj2005

Jeżeli to nie jest prowokacja, to jesteś zwykłym debilem :)

keraj2005

To co powiedziałeś... Że się drą itp. To najczęściej black/death metal. Muzyka ROCKOWA to np. Deep purple.... Led Zeppelin, Pink Floyd. Posłuchaj sobie Stairway to Heaven albo Another brick in the wall (dla Ciebie łatwiej skojarzyć.... teraz techno zrobiło tego przeróbkę [nie udaną zresztą]).
Ja osobiście słucham Metal/Heavy metal. Tam też się nie drą. Nie każdy nosi długie włosy, nie każdy (prawie żaden)nie ma kolczyków na twarzy. Więcej kolczyków noszą Punki. Weź człowieku poczytaj najpierw ok ? Ja słuchałem bardzo długo rapu więc mogę śmiało powiedzieć - To jest GÓWNO w porównaniu z prawdziwym Rockiem.

Pozdrawiam

keraj2005

Miałeś ty kiedykolwiek gitarę w rękach, idioto? Taką prawdziwą, nie od Guitar Hero?

ostrowski4

keraj2005-sadzac po ortografii w Twojej wypowiedzi sadze ze nie nalezysz do inteligentnych ludzi.Ale nie chce Cie obrazac bo sam sie obraziles piszac ten swoj post.Ale specjalnie dla Ciebie porusze ten temat.Napisales ze 50cent jest najlepszym raperem,jezeli teksty o robieniu laski czy czegos w tym jest dla Ciebie dobre to ja sie boje o Twoja psychike.A jezeli oceniasz ludzi po tym ze nosza dlugie wlosy i kolczyki to ja Cie przepraszam, ale wez moze zacznij edukacje od poczatku(proponuje przedszkole).Uwazasz ze muzyka ROCKOWA jest prosta? To cwaniaczku zagraj mi cos na gitarze albo perkusji.A bit zrobi kazdy przy pomocy komputera a do muzyki ROCKOWEJ potrzeba talentu i inteligencji-czegos czego brakuje Tobie.Ale jezeli lubisz sluchac komercyjnych dziwek takich jak 50cent to prosze Cie bardzo.Wspolczuje. Ale ogarnij sie koles i zacznij uzywac mozgu i sluchu to zobaczysz jak "prosta" muzyka jest ROCK.

piegusBP

50 Cent robi dobrą muzykę hahahaha, jesze może muzykę tak ale napewno nie robi dobrego rapu. Jeden z najgorszych graczy na rynku.

ostrowski4

Dobra mistrzu , ja tez nie lubie 50centa ogolnie nie lubie ani rapu ani hiphopu , ale prosze skoro moglbys nagrac kawalek z kolegami i byc na listach przebojow to zademonstruj jak to robisz. Prosze..... ! haha mlodziencze glupoty

ezi86

Ja nagram nawet dwupłytowy album, załatw mi tylko studio nagraniowe i wystaw kase na bity od Dr Dre albo Timbelanda. Gwaratuje że nie będziesz żałował tej inwestycji. Proste, nie?

wit_85

no gwiazdor sam se załatw ? wystartowałeś już? bo czekam na twoj album na topie !

ezi86

Przepraszam bardzo: zanim 50 Cent stał się sławny to Dr Dre na spółkę z Eminemem wynorali go z jakiejś nory, wsadzili do studia, dali gotowe podkłady i kazali nagrywać. Nic więc se nie będę sam załatwiał, mądralo. Skoro nie masz szczątkowych informacji na temat, który się tu kręci, to lepiej oszczędź sobie kpin ze strony lepiej doinformowanych forumowiczów i już nigdy więcej się w tym topicu nie poć nad klawiaturą.

ezi86

Najpierw sprawdź czy 50 Cent sam se załatwił, zanim zaczniesz takie głupoty wypisywać. Dla ułatwienia podam dwie spore podpowiedzi - Dr Dre i Eminem. Jak już sprawdzisz to daj znać - albo lepiej nie dawaj, może oszczędzisz sobie kpin ze strony innych forumowiczów, lepiej obeznanych w temacie...

ostrowski4

Ci co słuchają metalu śmierdzą :D (wiem z doświadczenia)
ale tak serio to śmieszna jest ta dyskusja- metale sobie słuchają metalu, hopowcy hip hopu i już. 50 Cent robi komerchę. Połowa HIMów, jakiś Razmusów czy "chemicznych romansów" też robi komerchę. Można znaleźć zatrważającą liczbę dobrych hip hopowców z dobrymi tekstami tak samo jak rockowców (czy tam rockmanów).
Dyskusja jest bez sensu.

ostrowski4

zadałes pytanie czy to jest muzyka.....odpowiadam nie, to nie jest muzyka tylko tekst utworu.Moze jest beznadziejny ale muzyka jest dobra i wpadajaca w ucho,lekka, w sam raz na impreze czy do pobujania sie samemu przy robieniu pozadkow w domu;)pozdrawiam

zawir

Czyli wychodzi na to, że Dr Dre odwalił dobrą robotę tworząc muzę, a 50 Cent zjebał potencjał utworu dogrywając swoje beznadziejne zwrotki...

ostrowski4

Muzykę hip-hopową można zrobić na każdym bylejakim programie z samplami, a do rockowej trzeba mieć jakieś umiejętności. Nie mówię, że to reguła - są raperzy z talentem, są rockowcy bez gustu.

keraj2005 - widać po poziomie Twojej wypowiedzi, że lubisz 50 Centa. On ma tyle kasy, że nie musi robić nic - są tacy magiczni ludzie jak muzycy studyjni i producenci, którzy piszą piosenki od początku do końca. Może jakbyś się dowiedział, ile tak naprawdę robi Twój idol, zmieniłbyś zdanie i wziął się za naukę ortografii.

missrammstein

heh "do rockowej muzyki trzeba mieć jakieś umiejętności"... uwierz nie trzeba;) pozdrawiam

magdafilm

TRZEBA:> jedynie zespoly punkowe przewaznie mialy marne umiejetnosci gry na instrumentach;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekAngelo

Sorry, zjadłem pare słów ;] przydałaby się opcja edycji postów ;/

WujekAngelo

Tak przy okazji, słyszeliście nowy kawałek fiftiego ? nie !? Pozwólcie że troche wam przybliżę ten utwór :

"yeahhhm, aha, madafaka!
fucking nigga ! yeah !! aha !
Shit man, yeahhh, kill this madafaka
Son of a bitch yeah, kill him yeahhh
Thats some bullshit man, YEAHH
5 shoots in the arms, yeah
50 shoots in the head, yeah
YO "

Mniej więcej tak to leciało

WujekAngelo

Prawie wszyscy jadą po RAPIE (HH to kultura - rap, graffity, breakdance i DJing), a ilu z Was słuchało The Roots, KRSa, Guru, Taliba Kweli'ego, Mos Defa czy choćby bardziej ulicznego, ale wybitnego tekstowo Big L'a? W Polsce też można znaleść naprawdę ambitnych przedstawicieli tej muzyki, jak Eldo, Pezet na płytach z Noonem czy nawet podziemny Jimson.
Więc proszę, nie osądzajcie tej muzyki po 50Cencie czy innej komercyjnej szmirze, bo tak naprawdę to wspaniała muzyka tylko trzeba umieć ją znaleść.
A co do banalności tworzenia, to nie powiedziałbym, że takie rzeczy jak umiejętność samplingu u producentów czy flow, złożone rymy i wprawa, żeby to miało sens i trafiło do ludzi u raperów czy wiele wiele innych rzeczy, które są niezbędne, żeby zrobić dobry hip-hopowy utwór każdy ma na wyposażeniu od urodzenia. Otóż nie, i uwierzcie, że ciężej jest zrobić dobry, samplowany bit niż zagrać na gitarze. Pozdrawiam.

ostrowski4

50 Cent jest tylko pozerem który wiecznie śpiewa o jednym: laskach, pieniądzach i zabijaniu. Nigdy nic ambitnego. Przez niego Rap jest postrzegany jako muzyka bez duszy i jakiegokolwiek przekazu. Jego piosenki są sucharami które stoją na równi z piosenkami Hanny Montanny i Jonas Brothers.

Do osób które mówią, że Rock jest prosty. Posłuchajcie Foo Fighters lub Dragonforce. Nie sądzę, ze są to proste i monotonne utwory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones