50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 651 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Wg.mnie jest zarypistym raperem bardzo go lubie jego muzyka jest w porzo.Za niedłgo znów bedzie na szczycie zobaczycie :P

dawko8

zarypisty jak cholera. ;D
walić 50 centa i jego caly skladzik
jest słaby i mysli ze jest twardy jak dostał kulke/i.

bluffgirl01

Znów będzie na szczycie? Czemu znów? Był on kiedykolwiek, że mówisz znów?
Był, jest i będzie szmatą. Jego muzyka jest niczym to tyle.

jarassek

Te 2 wypowiedzi po niżej to wypowiedzi zapewne DZIECI NEO czyli trzeba to im wybaczyc i zostawić bez zbędnego komentarza ... żal.pl

dawko8

"Te 2 wypowiedzi po niżej to wypowiedzi" tam miało być po wyżej tylko mi sie fora pomyliły ... bo na niektóych nowe wiadomości są pierwsze a nie ostatnie

dawko8

No, szczególnie, że bluzgam największego pozera w rap grze.

jarassek

Beznadziejny raper: flow słabe, rymy składa jak przedszkolak, do tego tematyka większości utworów na poziomie człowieka upośledzonego umysłowo. Jedyne co mi się podoba w jego NIEKTÓRYCH utworach to produkcja bitów i same bity. Ale że sam tych bitów nie robi tylko ktoś mu tam podrzuca (m.in. Dr Dre), więc jak dla mnie jest kompletbym zerem.

G U NOT!!! G U NOT!!! G U NOT!! G U NOT!!! G U NOT!!! G U NOT!!!

bluffgirl01

50 Cent to super raper. Jeden z najlepszych na świecie. Nie mogę się już doczekać jego nowego albumu. Pozdro dla wszystkich jego fanów.
A co do niektórych wypowiedzi w tym temacie to... bez komentarza.

keraj2005

Kiedyś go szanowałem ale tak naprawdę tylko Get the or ryn czy jak to było jest jedynym dobry albumem w jego karierze a tego jego popowe gówna z tymi pedziami Timbcie i Justinem to niech se w dupę wsadzi
Pewnie Em czasami żałuje tego że dał mu szanse choć pewnie niezłe zarobił na nim.

Szacunek za In Da Club ale reszta to jak ktoś powiedział pozerskie gówno jeśli chcesz dobre komercyjnego rapu :

Eminem
Lupe Fiasco
The Game
Kanye West
Snoop Dogg

A pieprzyc :

- 50 Cent
- Timbland
- Lil Wayne
- P.Diidy czy jak mu tam teraz
- Jay-Z ( nie jest tak źle ale to nie to samo co kiedyś)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones