50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

ceikaw jestem czy któryś z burków ujadających tak głośno na 50 cent'a osiągnie choć 1/100 tego co on .Teraz pewnie posypią się gromy na moją głowę ze strony sfrustrowanych i zdegustowanych koleżków ,któży uważają że 50 to dno itd. A może to wcale nie tak , kto powiedział że jego kawałki mają mieć jakikolwiek przekaz ,koleś poprostu zbił kasę na tym co potrafi ,czyli na nawijce o dziwkach dragach i nienawiści do policji ,i myślę że nie powinien być krytykowany za to ,jeśli ktoś nie lubi jego muzy to niech jej poprostu nie słucha ,ale nie obraża ludzi którym podoba się tego typu twórczość ,pozatym ciekaw jestem ilu ludzi tak dzielnie stających na tym forum przeciw 50 powiedziałaby mu to w oczy .

big_dad

Nie mam nic do 50 Centa, koleś robi to co umię i zbił na tym kasę. I co? mam być zły na niego za to, że skorzystał ze swojej szansy? śmieszne. A większość osób które deklarują, że najchętniaj Cenciaka, przerobili by na kaszankę, na realu, nie mieli by jaj nawet żeby podejść do niego. Wiesz, to jest taka magiczna cecha internetu, pisać sobie można, ale na tym się kończy.

big_dad

Ja bym mu powiedział w oczy, że jest tylko kawałkiem brudnego gówna, które zbiło kasę na niedorozwiniętych dzieciokach...Jestem od niego o 100% bardziej sprawny, bo nie koksuję, mam bardziej wydolny organizm, jestem szybszy, wytrzymalszy, wyższy od niego (191 cm), mam dłużesze kończyny i sylwetkę naturalną, a nie sztucznie napakowany kark i łapę ze sztucznymi mułami, no i mam mózg...
A on jak zegnie łapę to mu sztuczne muły złamią cienką kość (nieproporcjonalną do masy "mięśniowej)-to są nagminne przypadki u pakerów, kończą u chirurga...Wiem o tym.

Aaa...jako ujadający burek zazdroszczę mu:

-wrodzonego debilizmu i niemoty,
-pyska jak u wczesnych człowiekowatych,
-kalectwa fizycznego i umysłowego,
-pochodzenia z nizin,
-braku wykształcenia i umiejętności pisania, i czytania,
-braku manier, klasy, talentu (jakiegokolwiek)

Jezuuu jak ja mu zazdroszczę, fuck!

Mówisz niech któryś z burków osiągnie 1/100 tego co ta małpa...Proszę bardzo...wszyscy mamy skończoną podstawówkę, już osiągnęliśmy więcej.On nie jest w stanie skończyć podstawówki.
A my..........jak nam odbije to wyjedziemy do głupiej Hameryki i zostaniemy raperami...Tyle, że lepszymi od niego, bo to gówno jest za głupie nawet na rapera...Jak widzisz-50 C przegrywa w każdej sytuacji...A to, że ma troche kasy? No i ch.j...kasę ma byle dureń-wojewucki, wiśniewski, doda, czy paris hilton albo britney...mają kasę ale to nie znaczy, że są mądrzy albo zdolni...to tyle.

lisoszakal

Po pierwsze lisku, nie miałbyś żadnych szans z 50 Centem, nawet z gazurką w łapie. A twoje argumenty są o za przeproszeniem huja warte. Dałbyś radę drechowi, który ma zamiast głowy garczek, a kark ma przyrośnięty do szyji? raczej nie. A o Fifftim możesz zapomnieć. Gościu stukł by cię na kwaśnę jabłko. Taka jest prawda i nie wal tu takich tekstów wysanych z dupy, bo i tak każdy wie że pieprzysz głupoty. Co do sukcesów - chłopie skończenie podstawówki nie jest żadnym sukcesem, za to zarobienie kasy w jakiś sposób, już tak. A Doda, Britney, 50 Cent, Wiśniewski czy Wojewódzki (oprócz Paris Hilton), po prostu znaleźli sobie patent na robienie kasy. Może ci się niepodobać ich muzyka, ale nie możesz mówić, że są idiotami, bo mają do czegoś smykałkę. Są jacy są, ale jeżeli im ubliżasz i tak naprawdę jesteś zazdrosny, że mają taką kasę jakiej ty nigdy mieć nie będziesz, wychodzisz jeszcze na większego głupca.

lisoszakal

Ziomuś po pierwsze polecam słownik albo ponowne przejście przez wszystkie etapy podstawówki ,po drugie to że jesteś wielki (191cm) to nie znaczy że nie dostałbyś omłotu od dwa razy mniejszego koleżki , po trzecie nie oczekuj manier i klasy po ludziach z jak się wyraziłeś nizin społecznych (swoją drogą ciekaw jestem z jakiej klasy społecznej jesteś ty sam skoro tak płytko rozumujesz) ,i wreszcie po czwarte zapamiętaj koleżko że świat kręci się na dupie i kasie i nikt ani nic nie jest tego w stanie zmienić.
PS. a ludzie którzy mają kasę wspięli się po tę kasę po karkach ludzi wykształconych którzy nie mają siły przebicia ,i po plecach takich chejterów jak ty.

big_dad

Palant!


Co mi tu wyjeżdżasz ze słownikiem, leszczu? A jak mam napisać wojewucki /sic!-pisownia zamierzona, idioto/, wiśniewski, i tak dalej...Może z dużej litery? Odbiło ci...Poza tym, ziomuś skończ z kretyńskim, internetowym polecaniem słownika ortograficznego, oki? To strasznie oklepane, zużyte i nudne.
Zatem zajarzyłeś, że przygłup z nizin nie ma prawa mieć klasy, bardzo roztropnie to wykalkulowałeś, wszak to samo przez się rozumie się-małpa 50-ka z getta nie może mieć klasy i manier.Choć.......wiele prostych ludzi z nizim umiało nabyć maniery przez podpatrywanie innych ale ten debil i na to za głupi.

Świat się kręci na dupie i kasie, no to wypad na dworzec męska dziwko, jeszcze zarobisz...nie będę ze śmieciem gadał.Ładnie by wyglądał świat, gdyby go zamieszkiwały takie makaki i bambuki jak ty i twój czarny guru fifty.

Czyli zakładasz, że gość, który ma siłę przebicia i umie zrobić spory szmalec musi być matołem po sześciu klasach? Zakładasz, że ludzie na poziomie i wykształceni to debile, tak?

O żesz w mordę kolejny dowód na to, kto słucha charczenia tego bydlaka, kolejny cymbał, który przekonuje że 50 jest cool, bo ma cash.

P.S. Ziomuś, zobacz w słowniku jak się pisze "któży"-tak napisałeś i "pozatym"-tak napisałeś...ja w odróżnieniu od ciebie piszę "wojewucki" z premedytacją, ty bo jesteś ogólnie nie piśmienny.Zatem jesteś głupi (jak niziny i 50), a do tego kasy raczej nie zrobisz, bo już 50 Cent i inne cwele są na rynku.
Nie będę ci udowadniał, że 50 Cent po 5 przysiadach dostałby zawału i nie skapiszonuję mu mordy, żeby ci pokazać to i owo, po prostu leję na ciebie, ziomuś...

pozdrawiam serdecznie...

big_dad

Ahaa...nie "nieda", ino nie da leszczu bez słownika ortograficznego...Spytaj starej jak się pisze ale ona pewno też nie wie.

No i Poznań zaprasza! Poznań wita!

lisoszakal

aaaa poznań pyry skurwiałe to już wiem czemu tak się ciskasz , jakby mi kazali dupę szkłem podcierać też bym się ciskał jak ty , no to jak już wiem skąd jesteś to możesz poczuć tylko ciepło mojego moczu
stolica pozdrawia poznań jednym palcem .

lisoszakal

synek szambo to ty możesz pić z drąga ssać i obciągać bo cała polska to będzie oglądać nie zmuszaj mnie żebym cię dojechał bo jesteś cienki widzę bez tej twojej filmwebowej kliki więc zamknij ryj i nie mów nic więcej pozatym na twoją ziemię zachodnią żeby się dostać trzeba mieć paszport polsatu a ja takiego badziewia nie mam pozatym jaka ziemia cwelu , cwel to twój tatuś pewnie to on cie urodził jak go koledzy z pracy wydymali w dupę a ruscy to pewnie spłodzili twoją starą i dla tego teraz jesteś taki wściekły a guma to się aż pali jak cię kumple w rowa popychają
pozdro pało frajerska...

big_dad

Oczywiście........

Cienias ze mnie i tego, noo........ten pedał.Przecież nie będę się z chamem wdawał w głupie pyskówki.
A w ogóle to ty zacząłeś mi ubliżać, a nie ja tobie...Zobacz sobie twój post, który założyłeś, a potem przeczytaj po kolei wszystkie...Ty zacząłeś, prezes...

pozdro...

lisoszakal

te gdzie ja ci bluzgnąłem pierwszy i po co ta cała zabawa , ja tak mogę jechać bez końca

big_dad

Możesz bez końca, każdy może.Ale beze mnie, bo to nie ma sensu.A poza tym co z tego, że pyra?Ja tam nic nie mam do Warsaw, przynajmniej teraz ;-)

Odpuść, stary...włącz sobie 50 Centa, ja sobie włączę Modern Talking i git!;-)


nara...idę się kimnąć...

lisoszakal

pozatym stary to ty zacząłeś pyskówkę więc nie odkręcaj kota ogonem , po co było mi jechać od męskich dziwek

big_dad

Nazwałeś mnie burkiem, chejterem i kazałeś spadać do podstawówki...a ja na Ciebie nie powiedziałem złego słowa.

Zgnoiłem tylko 50-ego, bo go nie lubię, a Ty mi nagadałeś...ale już nie ważne...Ja mam takie poglądy, Ty masz takie...nie będziemy się tłuc o 50 Centa przecież ;-)

narazie, stary (bez urazy)


(sorry)

lisoszakal

looz , pewnie że nie będziemy się o nigera zabijać :)
pozdro i do zobaczenia (bez urazy)

big_dad

OK, o to chodzi, żeby się nie żreć o tego kola, bo po grzyba?;-)

Kończymy imprę (jeszcze raz-co złe to nie ja i sorry), pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones