50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

hehe smieje sie z was.. tyle czasu temu sie tu klocilismy a wy dalej tu siedzicie... ehh i tak do niczego nie dojdziecie, kazdy mysli jak mysli i lubi to co lubi... nara ide grac w UO :P

Avnith_Edd

Tak , Tak idź sobie pograj w gierki , może tym coś osiągniesz.

Potezny_szescianin

Nie pamiętam bym się z tobą kiedykolwiek o coś kłócił. Z szakalem owszem, ale z tobą? naaa. ;)

kasta_2

magus ile ty masz tego nooo.... alternatyw?? ;-)) a ze mną pamiętasz, jak się kłóciłeś, misiek?... :D

rafau

Ciebie pamiętam tylko z widzenia - Misiek. ;P

kasta_2

ja Ciebie za to pamiętam we wszystkich stanach skupienia ;-)) pozdro, młody człowieku..

rafau

Niech moc będzie z tobą Rafu, pokój z tobą. ;)

kasta_2

peace and love, peace and love ... ;-))

rafau

Eee...myślałem, że wyjmą kosy i będzie jak na weselach...A tuuu, mięczaki! Gardzę wami! ;-)))

A ty Awnith Edd, klaunie...pamiętaj! W pamiętniku se zapisz i pokażesz dzieciokom , żeś się dziobał tu i wykłócał z takim super-rycerzem jak ja...To zaszczyt dla ciebie, a dla mnie zniżenie się do poziomu istoty pełzającej...

narazinek!

lisoszakal

bez przesady ludzie.. juz mi sie znudzilo bronic 50 centa przed wyzwiaskami itp. a jak widze ze tu liskokłap dalej wyzywa i nie ma co robic, to juz od razu sam mi sie krzyrzyk u gory naciska :> takwiec narazie

PS.likoszakal te teksty to sobie schowaj i mow tak sobie do kolegi a nie do twojego lorda i mistrza, pacholku... :)

Avnith_Edd

No, no ja się z Tobą zgadzam, ziom! Rap is cul, a Liszoszakal się nie zna, gópi jest...
Jo, Jo, 50 Cent to muj idol jest,
wystarczy jeden jego gest,
jedno skinienie,
by wywrzeć na mnie ogromne wrarzenie...

Ty się nie pżejmój tymi bałwanami Avinth Edd... Rap i tak pżetrwa, bo Hip-hop to potęga, Hip-hop najlepszy jest... 50 Cent i Trzeci Wymiar Rulezzz (Dla mnie masz stajla!)...

Pozdro ziom...

_Ja_

Myśląc, że to może kogokolwiek rozbawić, ubliżasz nam...

kasta_2

Nam, czyli komu? Amatorom Rapu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones