AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Według mnie nie ma lepszej od nich grupy muzycznej. Ich muzyka zawsze była, jest i będzie najlepsza! Oni udowadniają, że Rock 'N' Roll nadal jest zajebisty i żaden hip-hop czy techno nie może się z nim równać!!!

użytkownik usunięty

To mało słyszałeś chyba, że uważasz ich za najlepszy zespół. Ile masz lat 13-15? AC/DC są zajebiści, sam ich uwielbiam, ale bez przesady najlepsi nie są...

użytkownik usunięty

Uwierz mi nie słyszałam mało. Uważam ich za najlepszy zespół, ponieważ mają świetne brzmienie i nie sprzedali się jak niektórzy wykonawcy. Jaki według Ciebie jest najlepszy zaspół?

użytkownik usunięty

Nie można wybrać po prostu jednej kapeli i uważać ją za najlepszą na świecie. To nonsens. Wracając do AC/DC - wiem, że brzmią świetnie znam ich całą dyskografie.

Gimbrud się wypowiada na temat muzyki - no zawsze musi być beka. xD
No i podaj mi choć jednego wykonawcę techno, a hh pewnie słyszałeś tylko Peję albo Firmę, nie? xD

użytkownik usunięty
czuowiekmopznowuatakuje

Z ciebie to taki typowy troll i spinacz internetowy co? Widzę, że znowu do mnie przyczepiłeś. Wypowiadam się, jak jest dyskusja a zespołach rockowych lub metalowych, savvy ? Nie lubię techno, ani hip-hopu, lecz szanuje osoby, które słuchają takich gatunków. Nie mam zamiaru tu się z tobą kłócić, bo skończy się podobnie jak na portalu last.fm w grupie o nazwie "sram na techno". Mimo wszystko pozdro.

Do Ciebie? LOL, śledź uważnie drabinkę. No bo nie znasz ani techno, ani hh.
Widzę, że jesteś jednym z tych, którzy zostali tam zniszczeni. :( Kto Cię dopadł, Nehan? :D

użytkownik usunięty
czuowiekmopznowuatakuje

Nie pamiętam, było kilku. Najbardziej kozaczył i tak MarchewaSoler i JUNG-CHURCH (czy jakoś tak). Wypisalem się z tej grupy, bo zrobiła sie tam niezła kicha.

http://www.filmweb.pl/user/MarchewaSoler :)
No, ja się nie dziwię, trochę tak wstyd być hejtowanym, a odszczekać nie ma jak, bo argumentów brak. :(

użytkownik usunięty
czuowiekmopznowuatakuje

Nie jest mi wstyd. I nie zostałem zniszczony tylko utwierdzony w przekonaniu, że to głownie fani techno są agresywni i nietolerancyjni. Grupa "Sram na techno" nie była wymierzona przeciwko nim. Ale zebrali się i hejtowali wszystkich.

A metaluszki nie są agresywne, jak się (często słusznie) hejtuje ich ulubione zespoły? Powiedziałbym, że jeszcze bardziej. Przykład? Grupa "Sram na rocka i metal!". A ci kolesie tak naprawdę słuchają mnóstwo rocka, tyle że mniej znanego w pewnych kręgach.
Ależ była wymierzona przeciwko muzyce technicznej, co się cechowało ignorancją, bo jakieś 99% członków tej grupy w życiu nie słyszało techno. A oni chcieli im uświadomić, że są zwykłymi ignorantami. Tyle. I uprzedzę Twoje przypuszczenie: mnie tam nie było. :)

użytkownik usunięty
czuowiekmopznowuatakuje

Nie miałem okazji zajrzeć do tej grupy, o której mówisz. Ale być może jest jak mówisz. Mnie jednak pierwsi zaczęli zaczepiać techno fani, a nie ja ich. Dałem sobie spokój i powypisywałem się z niemal wszystkich grup.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones