AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Grali ponad 30 lat, od 1973 do aż 2003r. Szkoda tylko że już skończyli swoją dzałalność , naprawde szkoda że wygasneli mistrzowie heavy rocku

hedziok

Witam tu AC/DC fan :D
Skąd sie dowiedziałes lub przeczytałeś że AC/DC zakończyli swoja działalność ?????? z tego co ja wiem to ma jeszcze wyjśc Studyjna płyta i były pogłoski o ponownym pojawieniu się AC/DC w Czechach :)
Pozdro dla fanów AC/DC :D \m/

Michaello

Miałem już przeczucie że po koncercie ac/dc z rolingstonsami w 2003r. jużwogule niegrali! Myślałem że członków grupy ac/dc już zmęczyło granie i zakończyli kariere. No cuż być może sie myliłem a jeśli nie to ciesze sie że ZNÓW WRACAJĄ PO 3 LATACH! już nie moge sie doczekaćkiedy będzie ich kolejny koncert. Mówisz w Czechach? Jak tak to może tam pojade ;)

hedziok

przecież ma być płyta nowa nie gadaj jak nie wiesz

phil_anselmo

kurde! jeszcze sie nie pojawili :( .. ale mam nadzieje że już wkrótce tak sie stanie...

hedziok

no teraz na 100% jestem pewien o nowym krążku ACesów na przyszły rok.. a na 99% o koncercie w Czechach( bodajże w Pradze na stadionie Strahow :D
Pozdro...\m/

Michaello

Mam nadzieje że masz racje bo wiesz.. "taki" powrót i to w ich stylu jest zawsze magiczny i taki z dużą ilością CZADU! nie moge sie doczekać :]

hedziok

nadal nie ma ich nowej płyty :( ale tyle już czekam i wy też z pewnością heh .. może już za niedługo hmm OBY!

hedziok

nadal nie ma ich nowej płyty :( ale tyle już czekam i wy też z pewnością heh .. może już za niedługo hmm OBY!

Michaello

będzie wychodzić jak nowa płyta GN'R, z dziesięć lat xD
uwielbiam ich muzykę. to był rock. rock'n'roll.
nie te pierdoły, które mamy dzisiaj.
obok Gunsów, mój ulubiony rockowy zespoł.
pozdrawiam

hedziok

Wcale nie zakończyli!Co Ty mówisz?!
Nowa płyta...bylo sporo plotek...nie wiadomo jak jest na prawde, ale zespołu nie rozwiązano...
Masz rację, mistrzowie;]

Milady_2

Płytka ma być w 2009 z trasą Czechy (Strachow) i podobno Chorzów ale ile w tym prawdy to sie dopiero dowiemy :P no i obu niewychodził nowy album jak płyta Gunsów ;) ze 10 lat :P

hedziok

Zgadzam się w 100%. AC/DC to zajebista kapela ROCKOWA

Rys_iek

Nowa płyta ma mieć premierę za..miesiąc;] Tak wiec poltka o rozpadzie umarła doszczętnie.Juz mozna posłuchac jednego z nowych kawałkówtytuł-Rock'n'Roll Train.Mówiąc krótko Rock ON i czekamy na nich w Chorzowie;]

Gammorin

Dokładnie:D http://kulturaonline.pl/Black,Ice,ACDC,w,pazdzierniku,tytul,artykul,4319.html tu jest link z nową płytą "BLACK ICE" !!!!!!!!!!!

Michaello

Znam zespół który gra dłużej-Aerosmith
1970-2009

What_The_Fuck

No i? Stonesi grają od 1962 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones