AC/DC

7,9
22 oceny muzyki
powrót do forum osoby AC/DC

Jeśli znacie jakieś filmy do których została wykorzystana ich muzyka to piszcie :D
Ja jak na razie przypominam sobie:
-Iron Man 2 ( nie wiem czy 3 też )
-Avengers
-Megamocny
Jeśli znasz jeszcze jakiś tytuł to pisz :)

kalka321

Iron Man 1 i 2 (na-dwójce-Iron-Man-się-skończył)
Szczerze, to mało filmów ma muzykę AC/DC... A szkoda ;).

Ziomaletto

Faktycznie wielka szkoda, ale miejmy nadzieję, że to się jeszcze zmieni XD

kalka321

W to mocno wątpię. W lipcu będzie Soniphere Festival (chyba tak się pisze), na którym zagra m. in. Metallica, a jak wiadomo, telewizja gardzi rockiem i metalem, więc raczej nie pokażą relacji na żywca z koncertów.

W Avengers nie ma AC/DC.
Jest jeszcze Maksymalne przyspieszenie (chyba horror).
No i są jeszcze moje seriale - zapraszam do mojego kanału Ziomaletto Studio:
http://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Ziomaletto

W Avengers pojawia się raz fragment piosenki "Shoot To Thrill" , dosłownie fragmencik ale zawsze coś XD

kalka321

A w której minucie?

kalka321

Chodzi o ten fragment co jest walka w Niemczech, jak zjawia się Stark? O ten moment chodzi?

Ziomaletto

Tak o ten XD Wiem, że krótki fragment ale jest :D

kalka321

"Big Gun" promował film z Arnoldem Schwarzeneggerem "Last Action Hero" (za ta piosenkę zostali w 1994 nominowani do Złotej Maliny btw.)

Ultor

O boże, Złotą Malinę? Scott się w grobie przewraca.

Ziomaletto

Ano, a Brian Johnson nerwowo obgryza paznokcie ;)

kalka321

No i w "Życie to jest to", kiedy główny bohater jedzie samochodem, puszcza kasetę hiszpańskiego zespołu o podobnie brzmiącej nazwie do AC/DC i słucha coveru "Highway To Hell" :D

Ultor

Dzięki za newsy XD

kalka321

Spoko ;)

kalka321

Ach, no i jeszcze Oszukać przeznaczenie, jakby ktoś nie wiedział - pojawia się na w dwóch częściach:
dwójka - moment na autostradzie, jak bohaterka włącza radio i słychać Highway To Hell.
piątka - na końcu, jak są te fragmenty śmierci z poprzednich części, to można posłuchać sobie If You Want Blood (You've Got It) ;).

Ziomaletto

Haha, obejrzałem wszystkie części "Final Destination" z własnej, nieprzymuszonej woli, ale tego finału nie odnotowałem ;P Do powtórki!

kalka321

Post stary,ale może jeszcze ktoś tu zajrzy xD Właśnie w TV leciał film Szkoła Rocka, nawet sporo ich muzyki było , komedia, ale nawet fajnie się oglądalo ;)

Izabela003

Dzięki za informację XD

kalka321

Empire Records - film o sklepie z płytami
http://www.youtube.com/watch?v=S2ukEhmetBE

kalka321

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" oglądałam jakoś ostatnio i byłam mile zaskoczona, że w takim filmie pojawiła się piosenka Highway to Hell :)

kalka321

Battleship: Bitwa o Ziemię:
W momencie, jak przygotowują ten stary pancernik do ostatniej bitwy pogrywa Thunderstruck - trochę skrócone, ale o dziwo partii solowej nie wycięli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones