AJ Michalka

Amanda Joy Michalka

6,4
318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AJ Michalka

Razem ze swoją siostrą Alyson tworzą super zespół Aly&AJ ze śwetnymi piosenkami, bardzo szybko wpadają w ucho:) Są naprawde utalentowane, mają piękne głosy, (bardziej podoba mi się AJ) świetnie grają na gitarach i mają styl.

Gabriela_2

Dodaj jeszcze że masz 11 lat, jesteś fanką tokio hotelu i dody bo lubisz heavy metal.

recs

Będę musiała Cię rozczarować, gdyż nie mam 11 lat a 16, absolutnie nie jestem fanką tokio burdelu i dody, nigdy nie byłam i nie będę.
Muzyka heavy metal nie podoba mi się za bardzo, zazwyczaj słucham rocka alernatywnego. Aly&AJ nie reprezentują tego typu muzyki, ale niektóre ich piosenki mi się podobają i nic na to nie poradzę.
pozdrawiam

Gabriela_2

ja mam 22 i tego słucham :P a co mi tam ja sie tego nie wstydzę

Gabriela_2

Dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam ich teledysk na VIVie. Bardzo mi się podobała ich (chyba) nowa piosenka. Dziewczyny mają fajne głosy, dobrze się prezentuja i nie są przesłodzone( jak np LiLo i Hilary D. w swoich piosenkach).
Link do piosenki: http://youtube.com/watch?v=bqpA5Acc8-c

Gabriela_2

tez mam 16 lat i strasznie mi sie podobaja ich piosenki... moim zdaniem najlepsza jest Never far behind.No i fakt AJ spewa lepiej bo ma taki miekszy glos.. ;] pozdro;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones