Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

To bardzo dobry aktor, myślę że jeden z najlepszych w bollywood. Nie jest może typem amanta ale gdy gra objawia się cała jego charyzma i urok. Jest po prostu świetny. Ma wielki talent aktorski. Pierwszym filmem który z nim widziałam był Fanaa. Bardzo mi się podobał więc obejrzałam kilka kolejnych z nim w roli głównej i wszystkie były bardzo dobre, a Aamir w każdej roli rewelacyjny. Zaczęłam poznawanie tego aktora od filmów nowszych (od 2000r wzwyż) , a że ten starszy Aamir Khan był tak interesujący postanowiłam sprawdzić jakim aktorem był wcześniej, czy równie dobrym. Wczoraj obejrzałam Akele Hum Akele Tum z 1995r i także tutaj był świetny. Filmy z nim, które mogę polecić to w/w Akele Hum Akele Tum, Gwiazdy na ziemi, Talaash, Fanaa, i mój ukochany Ghajini w którym jest niesamowity.

aam38

Polecam zobaczyć go w jakimś duecie z Juhi Chawla, tworzą uroczą parę na ekranie. :)

_Summer_

Dzięki :) Z Juhi Chawlą zdążyłam już także Aamira obejrzeć. Widziałam Qayamat Se Qayamat Tak, Tum mere ho, i zdaje się że coś jeszcze ale nie pamiętam co. Wszędzie mi się podobał. Dzięki niemu nawet gdy fabuła jest nieciekawa to film i tak przyjemnie się ogląda.

aam38

Aamir zwłaszcza w starszych filmach jest przeuroczy. Polecam np. "Hum hai rahi pyaar ke" z Juhi. :)

_Summer_

Na pewno obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones