Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Pierwszym filmem jaki widziałam z Aamirem była zachwalan tutaj przez wszystkich Fanaa. Po obejrzeniu tego filmu doszłam do wniosku, że Aamir jest beznadziejnym aktorem i gra w głupich filmach. W tym przekonaniu utwierdził mnie film Ghanjini. Śmieszył mnie fakt, że taki karzełek jak on gra takie macho-many...ale postanowiłam nie skreślać pana A i zobaczyłam sobie jeszcze Ishq. Film beznadziejny, ale postać Raja bardzo mi się spodobała. Później zobaczyłam Dil Chahta Hai, wreszcie film z fajna fabułą i wyrazistymi postaciami (postać Akasha jest w tym filmie tak dobrze zagrana, że na dobrą sprawę pamięta się tylko jego !). Stwierdziłam po nim, że Aamir nie jest taki zły jak myślałam na poczatku. Teraz po obejrzeniu filmu 3 Idiots uważam, że jest bardzo dobrym aktorem i całkiem go lubię. Teraz mam takie pytanie do was dziewczyny w jakich filmach Aamir gra postać takiego trochę cwaniaczka jak w Ishq czy Dil Chahta Hai ?? Będę bardzo wdzięczna za jakieś tytuły :)

Pirotes

ja proponuję Rang de basanti;)

Pozdrawiam.

Kajol777

W takim razie polecam Ghulam:>

za krótki:/

sonia221

Ghulam, Mann, Alele hum akele tum.
Pozdrawiam ;)

Fanaa3

Mann, dil .

;)za krótki.

Pozdrawiam

juhi122

ojej! Ja Aamira tez po Faanie nie cierpialam...ogolnie film malo do mnie trafil...a przy Ghajini zakochalam sie w nim...ogolnie dziwie sie, ze on zawsze ma wszedzie prawie tylko nominacje do nagrody. Dla mnie moglby zawsze wygrywac! W 3 Idiots byl niesamowity! Wiesz co, co do twojego pytanie...ale obejrzyj 'Mangal Pandey'...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones