Aamir KhanI

Aamir Hussain Khan

9,0
3 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aamir Khan

Rozmawiałam z pewną Hinduską, która opowiedziała mi o Indiach oraz potwierdziła że to aamir khan jest największą gwiazdą w Bollywod!

Kajolka7

Wiedziałam że Aamir jest najlepszy. Przecież jest perfekcjonistą ;)

Fanaa3

Przeciez to było oczywiste że Aamir jest najlepszy:)
A teraz mamy dowód z samych Indi.

rani123

Aamir jest świetny, SRK również, ale Aamir ma klasę i rewelacyjny talent :)

Kacorek89

zgadzam się. aamir ma talent i robi to , co kocha.
Perfekcjonista ;*

juhi122

Bipasha Basu pytana o to kto jest najlepszym aktorewm bolly powiedziala: GWIAZDA jest SRK, ale najlepszym aktorem jest Aamir. Moim zdaniem tez. ;) I wielu ludzi...moj narzeczony uwielbia go od pierwszego filmu, ktory z nim widzial w dziecinstwie. :D Perfekcjonista w kazdym calu. :) Ja najbardziej lubie Ghajini...zawsze zawsze ZAWSZE placze na tym filmie...ze tez taka milosc jeszcze istnieje! Aha, nie wiem, czy wiecie ale na rozdaniu nagrod, juz nie pamietam dokladnie ktorych...Akshay Kumar dostal statuetke dla naj aktora, ktora oddal honorowo Aamirowi za Ghajini. :) Zreszta kocham wszystkie filmy z Aamirem...ok, moze troszke chlodniej odnosze sie tylko do Faany :D

Gatiniusha

tak moim zdaniem też tak jest. ;)
pozdrawiam gorąco !

Fanaa3

jak zaraziłam filmami bollywood moje dwie kuzynki , siostrę a niedawno nawet mamę.
jak pokazałam im teledyski z aamirem to od razu chciały oglądnąc z nim jakiś film.
magia aamira ;)

Kajolka7

zgadzam się Aamir jest perfekcjonistą w każdym tego słowa znaczeniu ;)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Kajolka7

A ja jestem wierna Srk bo wszyscy wiemy ,że to legenda, ale to nie wyklucza tego ,że Aamir jest świetnym aktorem ;D

Kajolka7

Jak widać zdania są bardzo podzielone, mam przyjemność rozmawiać niemal codziennie z hindusami (płci męskiej) więc wiem że oceniają za talent nie urodę ;p I jednak większość wspomina o SRK. Który moim zdanie pokazał klasę w Nazywam się Khan, tak dobrze odegranej roli nie widziałam długo. Co nie zmienia faktu że Aamir jest dobrym aktorem, lubię go, ale do końca zostanę jednak wierna Shahrukhowi, który zasługuje na miano króla bollywoodu. Czytałam ostatnio książkę o nim, miał ciężkie początki, i na prawdę podziwiam go, że się nie poddał. Polecam książkę: Shahrukh Khan, król bollywoodu. To tak na marginesie ; )

S_jak_Ser

też polecam tą książkę, jest świetna:D ale dla mnie SRK i Aamir są na równi, obaj jednakowo genialni;)

oldschool_punk00

dla mnie SRK-jest najlepszym aktorem:)) za Amirem -nie przepadam i przyznam,ze ogladałam z nim chyba tylko Faane;))i zagrała świetnie;)) po prostu różnica pomiędzy tymi panami taka ,że obaj graja chyba w nieco różnych filmach.Amir bardziej w filmach akcji,a SRK-o miłości :)) SRK-świetnie się rusza co do Amira-niewiem bo nie widziałam

Kajolka7

wg mnie SKR jest na pierwszym miejscu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones