Aaron Jeffery

6,8
455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Jeffery

Aarona znam tylko z roli Alexa Ryana w "Córkach McLeoda" i bardzo mi się spodobał jako aktor. Wg mnie umie wczuć się w rolę i stworzyć bardzo realistyczną wizję uczuć i emocji jakie przeżywa jego bohater. Do tego jest bardzo przystojny w ubraniu kowboja :)
Bardzo chciałam żeby Alex i Claire byli razem w tym serialu i wkońcu się to udało, niestety teraz po prostu jestem w szoku, bowiem ich szczęście było krótkie. Totalne nieporozumienie! Biedny Alex... :(
Dla porównania poszukam innych filmów z udziałem Aarona i ocenię je pod względem jego umiejętności aktorskich. A może ktoś już oglądał filmy z Aaronem, może chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami o tym aktorze i jego grze?

haruka13

niestety ja nie oglądałam innych filmów z nim ale jak znajdziesz jakiś film z nim dostępny online to daj znać ;)
też mi się podobał w stroju kowboja xP

AniaJuliana

http://www.megavideo.com/?v=NNAL64K6 Właśnie skończyłam oglądać ten film (Beautiful) i tam Aaron gra prawie cały czas takiego troszkę ojca tyrana dopiero na samym końcu okazuje się dlaczego taki jest. Film jak dla mnie troszkę dziwny no i zdenerwowało mnie to ze na końcu go uśmiercili.

haruka13

Też znam go tylko z "Córki McLeoda", ale i tak uważam go za świetnego aktora. Jest po prostu boski....A w kapeluszu, podkoszulku i jeansach to już wymiata!

Giselle123

niedawno oglądałam Śledczy z Gold Coast, też fajnie zagrał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones