Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

Reżyserka Sam Taylor-Wood zamierza poślubić nastoletniego aktora, którego
obsadziła w swoim filmie o dzieciństwie Johna Lennona.

42-letnia Taylor-Wood wzbudziła spekulacje na temat swojego związku z 19-
letnim Aaronem Johnsonem już w maju, kiedy pojawiła się w jego towarzystwie
na festiwalu filmowym w Cannes, aby promować swój film "Nowhere Boy", a
teraz rzecznik obojga artystów potwierdził plotki oficjalnie informując o
ich zaręczynach.

[onet.pl]

Eee.. lol ;dd

sophie_k

No to "super", matka i syn praktycznie, ja tak widzę ten ich związek, tóry nie przetrwa zbytnio długo z pewnością, bo chłopak jest młody i zechcę pewno młodszej. Ale to czas pokaże.

butryk_2

Ja też tego nie widzę.
aa poza tym to plotki, i mam nadzieję że do tego nie dojdzie.

Aneczkaaaaa

może na razie małżeństwa nie będzie, ale już ze sobą się spotykają.
na gale Aaron przychodzi w jej towarzystwie.
na stronie jego oficjalnego fanklubu widnieją zdjęcia gdzie trzymają się za
ręce i całują się.
gdyby chociaż młodo wyglądała, ale niestety wygląda na swój wiek.
na pierwszy widok wydaje nam się, że stoi przed nami matka z synem.
szkoda mi jego i naprawdę nie wiem co ma z głową.
jest tyle ładnych, mądrych, młodych dziewczyn, którym na pewno się podoba.

użytkownik usunięty
Venemous

przecież ona wygląda jak rekin... no cóż najwyraźniej jest dojrzały jak na swój wiek i odnalazł szczęście.

hm...na razie ze sobą się spotykają...może do ślubu nie dojdzie...
aa ona jest okropna, nie rozumiem go w ogóle, ale może jest szczęśliwy ? miejmy nadzieję...chociaż wątpię w przyszłość tego związku

Aneczkaaaaa

błagam was. czy on jest ślepy?
migdali się ze swoją "matką". to jest wręcz obrzydliwe.
jeśli w wieku trzydziestu lat zachce mu się zostać ojcem, "mamuśka" rozbije
jego marzenia, bo która kobieta urodzi dziecko w wieku 53lat?
wyraźnie spiep**y sobie życie.
módlmy się za niego.;)

użytkownik usunięty
Venemous

Obejrzałam dzisiaj film pt. "Angus, stringi i przytulanki" On jest przesłodki :) Dlatego módlmy się za niego ;P

przecież On nie będzie z nią szczęśliwy...też pomyślałam o dziecku, takie stare próchno ( ;p ) nie da mu dziecka, więc ją zostawi, i pójdzie do innej. ja i tak nie widzę przyszłości dla tego związku.
Tak wznośmy swoje modły za Niego żeby się opamiętał ;d

użytkownik usunięty
Aneczkaaaaa

Może mści się na mężu, który był z dużo młodszą Lily Allen. Właściwie usłyszałam o Sam po raz pierwszy, gdy dowiedziałam się, że to narzeczona Aarona. Może, to jakiś sposób na reklamę filmu... Jeżeli nie, to jest to dziwne, to tak jakby moja mama spotykała się z moimi kolegami z klasy ;/

ja też usłyszałam o Sam po raz pierwszy gdy zaczęła się spotykać z Aaronem.
ogólnie to nie jest znana reżyserka więc może chce się wypromować przy Aaronie który ma miliony fanek na całym świecie...

Aneczkaaaaa

jej on jest tak uroczy... szkoda go dla takiej szkarady ;/ nie rozumiem co Aaron może widzieć w tej starej babie, ani to ładne, ani zgrabne, popularna też nie jest..mogę się założyć, że mnóstwo osób usłyszało o tej 'reżyserce' trzech filmów tylko dlatego, że jest z nim. Mam nadzieję, że żadnego ślubu nie będzie i związek też niedługo się skończy. Aaron jest tak strasznie przystojny, że niejedna MŁODA i ładna kobieta chciałaby z nim być ;D a jak nie to ja się mogę poświęcić xD heh

Aneczkaaaaa

taaa reżyserka z 2 nagrodami BAFTA potrzebuje promocji na facecie hehehe
ależ głupoty wypisujecie :/ Poza tym on ma też pewnie NORMALNYCH fanów, którzy cieszą się jego szczęściem i kibicują jego związkowi i karierze....

butryk_2

Przykro się czyta takie komentarze jakie pojawiły się pod tą informacją.
Po pierwsze, jakby to facet był z młodszą kobietą, to takiego szoku by nie było...jak zwykle dyskryminuje się kobiety, które mogą się podobać młodszym partnerom.
Po drugie, dla mało poinformowanych, to Sam jest w UK znaną i docenianą artystką.
Po trzecie, każdy z nas będzie miał kiedyś 40-tkę i wcale nie chciałby być nazywanym tak, jak piszecie w postach (nawet nie chce mi się tych "epitetów" powtarzać). Dla niewtajemniczonych - 40 lat to jeszcze nie pora na umieranie...
Po czwarte - każdy ma prawo do szczęścia i mimo różnicy wieku najwidoczniej oboje odnaleźli to, czego szukali w życiu. Mamy XXI wiek i nic już nie powinno dziwić. Ale skoro dziwi młodych ludzi, sądząc po wpisach, to wolę nie myśleć, jak odbiera ich starsze pokolenie. Ja życzę im jak najtrwalszego i szczęśliwego związku.
Carpe diem!

Nemesio

Amen, w końcu głos rozsądku.

Nemesio

Popieram.

Nienawidzę chamstwa i zaściankowości, a niektóre powyższe komentarze są nimi wręcz przepełnione. Każdy się kiedyś zestarzeje, to przecież naturalne, dlatego nie rozumiem tej całej nagonki na starsze kobiety, które ciągle szukają miłości. Czy tylko młodzież ma na nią monopol? Rozumiem zdziwienie, bo to faktycznie rzadko spotykane, żeby młody mężczyzna, zdecydował się związać i założyć rodzinę z dużo starszą od siebie kobietą. Przeważnie takie zachowanie jest domeną mężczyzn...

Tylko po co obrażać?

sophie_k

Cóż ... Każdy ma prawo do miłości. Moja babcia była 13 lat młodsza od
mojego dziadka, ale ta różnica to nic w porównaniu do tej, która dzieli
Aarona i Sam. To trochę śmieszni wygląda, gdy razem chodzą, ale jeśli im to
pasuje, no i jeszcze będą mieli dziecko to sądzę, że nikt nie ma prawa
krytykować ich związku. Chyba, że komuś to sprawia WIEEELKI ból ...

sophie_k

Aktualizacja: według najświeższych informacja Aaron i Sam spodziewają się
dziecka.. Nie wiem, dla mnie to po prostu.. Dziwne. Yh.

sophie_k

Ale szybkie tempo mają.
W październiku się zaręczyli aa teraz jeszcze dziecko będą mieć.
To też dla mnie dziwne jest.

Aneczkaaaaa

Jakoś tego nie widzę.Jeszcze czytałam na onecie że ona zostawi swoją karierę dla rodziny (miała na myśli Aarona i ich przyszłe dziecko ofkors) Tylko jakiej kariery ?? ;/ Ona nawet jej nie zaczęła, więc nie ma co zostawiać. A ona wygląda jak jakiś rekin... fuj ! fuj !
Ja bym jej nawet patykiem nie dotknęła a co dopiero się całować.

sophie_k

w sumie to nie jest moja sprawa z kim on sypia itd
moze mu ona imponuje, ale czy ta kobieta nie czuje sie troche jak pedofilka?:// bo on ma 19 lat!!! gdyby mial 30 a ona 50 to mimo wszystko bylo by cos innego i nie szokowalo by tak bardzo, a teraz to jest jeszcze dzieciak:///

gemma_92

Czy to jest ten chłopak , który zagrał w Angus, stringi i przytulanki ? ;D hhaha. a teraz bd tatą.

pepsinapojbogow

tak to On :)
Robbie->Aaron
Aaron<-Robbie

Aneczkaaaaa

koniec świata już przed 2012! ;p
gdzie tam jest szczęście? sadzonka dębu ze spróchniałym konarem.. coś tu
nie tak. jak oni TO robili. chyba Aaron nie do końca jest mądry. mam
nadzieję, że dziecko odziedziczy większość cech i talentów po ojcu, bo
psychikę na pewno będzie miał zniszczoną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nadia18

Módlmy się aby ten związek się rozpadł takie CiACho i to... coś<>
NO sorry jeżeli kogoś urażę ale ona mogła by być jego matką
to straszne że takie cudo nie spotyka sie z kimś w swoim wieku!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rainbowarrior

Ta kobieta robi temu chłopakowi wielką krzywdę. Totalny egoizm z jej strony, do tego nie chcę wiedzieć jak dojrzała ona musi być emocjonalnie, że spotyka się z licealistą. Choćby nie wiem jak dojrzały był ten chłopak, pewnych etapów rozwoju nie idzie przeskoczyć.

sophie_k

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,68867,1,,322,fotonews.html - taki "mini-artykuł" o naszej parce ;D

"19-letni gwiazdor filmu "Kick-Ass" Aaron Johnson uważa, że 24-letnia różnica wieku pomiędzy nim a jego starszą partnerką reżyserką Sam Taylor-Wood nie ma znaczenia...."

No cóż, to jego prywatne sprawy, ale myślę że to troszeczkę dziwne ;d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lil_rose

hahaha :D

sophie_k

Przykro się czyta takie komentarze jakie pojawiły się pod tą informacją.
Po pierwsze, jakby to facet był z młodszą kobietą, to takiego szoku by nie było...jak zwykle dyskryminuje się kobiety, które mogą się podobać młodszym partnerom.
Po drugie, dla mało poinformowanych, to Sam jest w UK znaną i docenianą artystką.
Po trzecie, każdy z nas będzie miał kiedyś 40-tkę i wcale nie chciałby być nazywanym tak, jak piszecie w postach (nawet nie chce mi się tych "epitetów" powtarzać). Dla niewtajemniczonych - 40 lat to jeszcze nie pora na umieranie...
Po czwarte - każdy ma prawo do szczęścia i mimo różnicy wieku najwidoczniej oboje odnaleźli to, czego szukali w życiu. Mamy XXI wiek i nic już nie powinno dziwić. Ale skoro dziwi młodych ludzi, sądząc po wpisach, to wolę nie myśleć, jak odbiera ich starsze pokolenie. Ja życzę im jak najtrwalszego i szczęśliwego związku.
Carpe diem!

sophie_k

matka i żona w jednym, jakie to kur.. rzymskie.
nie dość że stara, to jeszcze brzydka. ale on chce się tylko "pokazać".
taaa początkujący młody autor darzy prawdziwym uczuciem, znacznie starsza
od siebie świetną i znaną reżyserkę... hahh jak to w ogóle brzmi. szkoda,
że w taki sposób próbuję zwrócić na siebie uwagę.. no cóż.
ale osobiście chyba bym nim nie pogardziła ;) więc 42 babka tym bardziej..

sophie_k

chyba żartujesz ON ma wyjść za za 42-letnią babke?
Nie to nie może być prawda przecierz on ma tylko 20 lat.Nie ...
Sorry jestem w szoku!!!!!!!!! O matko...

marina681

W filmie (i komiksie) Kick-Ass podkochiwał się w 43-letniej nauczycielce biologi... Może za bardzo wczuł się w tą rolę? :>

Sabikku

no mam nadzieje że się tylko wczuł a nie tak na serio.On jest za młody, za przystojny i za nowoczesny dla tej baby!

sophie_k

mysle ze sie obudzi wkoncu i znajedzie dziewczyne w swoim wieku. Po za tym karalne wspolzyc z 19 latkie

doris18doritta

Bez jaj koleś jest w moim wieku, a ta pani jest w wieku mojej mamy... coś z nim nie tak, nie kręcą go laski w jego wieku?

wick3d

nie wiem czy zauważyliście ale póki nie znał tej babki wyglądał na swój wiek ;P. Odkąd są ze sobą i wgl. zaczyna wyglądać jak 40latek!!! Szkoda mi go ;( Za ładny jest na takie zmarnowanie ;DD módlmy się za niego xdd

adda2

właśnie, zauważyliście, że między 'angusem..' a 'nowhere boy' jest tylko rok różnicy, a aaron wygląda jakby te 2 filmy dzieliło z 6 lat. przykre.

sophie_k

no adda masz racje modlmy sie. Ciekawe co bedzie pozniej ło jestem bardzo ciekawa. Szczerze niespodziewalam sie po nim takiego czekogos

doris18doritta

ja mu zycze wielkiej kariery w hollywood, a wiadomo hollywood slynie z rozwodow;p

doris18doritta

w sumie to nie wydaje mi się, żebyś go znała, więc co rozumiesz pod wyrażeniem "nie spodziewałam się po nim"? ;) Dla mnie to jest szok, bo naprawdę szkoda chłopaka, tym bardziej, że niebrzydki (nie wiem jak z intelektem, bo nie znam), ale spodziewać się można wszystkiego i po wszystkich. A to są normalnie jaja roku :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sophie_k

haha a mnie jest żal Was!! co Was to wgl obchodzi co oni robią. to są ich sprawy z kim się spotykają, sypiają, ślubują itp. zazdrościcie babce i tyle. a pisząc takie rzeczy o ich uczuciu pokazujecie tylko, że nie macie pojęcia o miłości i o prawach jakimi się rządzi tzn. żadnymi! nie ma znaczenia wiek a pewne granice, które wydają się nie do przełamania (np. dużą różnicę wiekową) da się przełamać! czasem może potrzeba tylko trochę więcej czasu. i jest wiele związków, w których partnerów dzielą lata i nikt tam afery nie robi. no ale pewnie, fanki które spać po nocach nie mogą za kolesiem muszą kręcić aferę... haha naprawdę żal mi Was dzieciaki, bo pokazujecie tylko jak Wy niedojrzali jesteście... :/

sophie_k

tak więc wychodzi na to że ludzie już nie mogą być po prostu szczęśliwi. to smutne.

sophie_k

A ja nie rozumiem ludzi, którzy tak bronią tego zjawiska. Jestem tolerancyjna i w ogóle ale nie wyobrażałabym sobie mojej mamy w takim związku. Mam 18 lat, mój dziadek był starszy od babci o 16 lat, ale ich przypadek jest lekko nienormalny. Ta kobieta ma dwie córki (13 i 5 lat) więc teoretycznie Aaron mógłby być ich bratem, a teraz postawi się w roli ojca. A w ogóle to czego się dowiedziałam zwaliło mnie normalnie z krzesła...ONI MAJĄ DZIECKO! Rozumiem, że XXI wiek, ale kobieta będąca z kimś kto mógłby byc jej dzieckiem to dziwne. To w sumie jeszcze dzieciak, który ledwo co wszedł w dorosłe życie. Z młodziaka szybko zrobi się z niego próchno będąc z tą babą. Zresztą on pewnie i tak znajdzie sobie młodszą. Jest młody i może popełniać błędy ale to babsko powinno się przegarnąć i udać się do specjalisty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sophie_k

zuzanna masz tacje a tak wogole czy ona urodzila juz? jak to teraz jest miedzy nimi?

sophie_k

jeb... ludzie, co z wami ? przestaliście wierzyć w miłość ?

sophie_k

O ja pierdziele.. bez kitu. Rozumiem, że miłość nie zna granic, ale to jeszcze dzieciak! A ta kobieta jest już dorosłą, doświadczoną osobą. Wg mnie takie związki są toksyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones