Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

Wydaje mi się, że jednak nominacja mu się należała (nie umniejszając jego koledze z planu M. Shannonowi, który też spisał się świetnie). W moim odczuciu brak nominacji może wynikać z samego charakteru roli (postać była obleśna, powodująca obrzydzenie, no naprawdę dawno nie oglądałam czegoś takiego) i dla akademii lepiej i bardziej gładko było dać te nominacje komuś innemu. Wiem, że zdarzały się już sytuacje, że skrajnie negatywne postacie też były nagradzane ale tutaj mamy do czynienia ze złem w samym sobie (no Lecter to już przynajmniej był inteligentny i czarujący w jakiś sposób ;))

dadada

Też się z Tobą zgadzam. Tym bardziej, że biedny Aaron oglądał dokumenty o psycholach, trudno było mu się "przestawić" do normalności, że tak to ujmę :/

Heroes_Pe

Widać, że nie zbudował swojej postaci "po łebkach" tylko naprawdę się w nią wczuł. Nie będę jeszcze wyrokować czy zasługiwał na wygraną (nie obejrzałam jeszcze wszystkich innych nominowanych), ale naprawdę byłam pod wrażeniem jego gry.

dadada

Podczas wywiadu powiedział, że trudno mu było wracać do domu (do dzieci), więc zamieszkał w hotelu. Nic dziwnego, że stworzył znakomitą postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones