Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

Nastolatki szaleją za nim głównie przez role w filmie Angus, stringi i przytulanki. Z tond też pewnie jego wysoka ocena. Ale czy te same osoby wadziły jakieś inne filmy/seriale z Aaronem? Ja dodam ze mam już za sobą: Iluzjoniste, Złodziejaszki, Biblię, Angus... Kick-Ass i kilka odcinków Nearly Famous. A wy?

iskierka69

ja narazie oglądałam tylko Angus, ale jestem nim poprostu zauroczona na maksa, cały czas czekałam na sceny z nim, jest boski :D:D:D a który film z nim polecasz????

sandrulinka89

Iluzjonista - ale tam jest mało Aarona i film jest poważniejszy. Proponuje serial Nearly Famous lub Złodziejaszki

użytkownik usunięty
sandrulinka89

ja polecam Nowhere Boy- film sam w sobie jest świetny, a Aaron w nim tym bardziej ;)

o tak, warto obejrzeć film Nowhere Boy, szczególnie ze względu na świetną muzykę z lat 50 :)

alyway

A film miał premierę w Polsce? W ogóle jest jakoś do zdobycia?

użytkownik usunięty
iskierka69

nie, bo żadne warte zobaczenia filmy nie mają polskiej premiery, zauważyliście? ;d

ale można go sobie ściągnąć, ja np. ściągnęłam z chomika + napisy [wygooglowałam ;d]

też ściągam z chomika.. ale czasem dopasowanie napisów to koszmar..

http://chomikuj.pl/iskierka69

iskierka69

mnie przypasowała jego gra w rzymie;] uroda jego mnie nie powala więc zaproponujcie filmy w których popisuje sie umiejętnosciami aktorskimi chętnie obejrzę;))

pela18oo

widziałam kick-assa. całkiem inteligentna komedia.
iluzjonista - obowiązkowo. ale tam bardziej dla edwarda nortona. <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones