Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

Taki był ładny!!

użytkownik usunięty

Jak oglądałam go w Angusie wczoraj i dzisiaj to sie na niego nie moge naptrzeć ! jest prześliczny.Wiec jak awsze szukam go na filmwebie a tu mineyly 4 lata i wyglada zupelnie innaczej byll taki sliczny ! !:(A teraz już się zmienił :(

A mi się podoba teraz bardziej. :)

użytkownik usunięty
sandrasakaszfil

No dalej jest ładny,lecz wolałam go w tamtej wersji ;)

Rozumiem :)

Ja również. Nie przemawia do mnie jego obecny image.

użytkownik usunięty
kaleenee

Cieszę się,że ktoś sie ze mną zgadza ;)

Zwłaszcza, że wciąż mógłby być ślicznym wyrośniętym nastolatkiem. Niepotrzebnie robi się na zarośniętego hipstera. Nie wiem po co postarzać się w takim wieku. Może to wpływ jego dużo starszej żony. Może zależy mu by choć trochę optycznie zniwelować różnicę wieku. Myślę, że tak właśnie jest.

użytkownik usunięty
kaleenee

Po twoim komentarzu równiez tak uważa,bo wiadomo że można się wstydzić gdy własna zona wyglada starzej od mężą.No ale żeby z takiego wyrośniętego nastolatka robić z sb takie że tak powiem "starucha"?

On przy odrobinie dobrej woli mógłby wyglądać na siedemnastolatka. Wtedy wizualnie z żoną wyglądałby dziwacznie.
Bardziej dojrzały wygląd może być także dobry pod względem ról. Wyglądając na swój wiek nie zagrałby Wrońskiego przekonująco (jak dla mnie w Annie Kareninie i tak nie jest przekonujący, porównując to z innymi ekranizacjami).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kaleenee

ale wiecie dzięki temu, że nie jest wyrośniętym nastolatkiem gra w takich filmach jak savages czy ta anna karenina, inaczej by w nich nie zagrał i byłby znany tylko z angusa..., moim zdaniem to dobrze, że nie wygląda jak nastolatek, bo gdyby wyglądał to w chierarchii aktorów byłby na równi z lautnerem czy pattinsone ( nie wiem czy to dobrze napisałamn, jak cos to sory)

Ma śliczny tyłek!

użytkownik usunięty
Marycha80

PRAWDA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones