Adam Bahdaj

8,5
137 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Adam Bahdaj

najlepszy pisasz dla mlodziezy i nie tylko! poprostu jak sie czyta jego ksiazki to tak wciaga,a pozniej chce sie jeszcze raz przeczytac..!naprawde..!pozdro P-)

Piratka16_2

Na powieściach Bahdaja i Jurgielewiczowej wychowało się moje starsze rodzeństwo i ja też :) Kto dziś pisze takie powieści dla młodzieży? ...

capri

no chyba nikt...;/ bo te Harry Pottery to jest taka zenada ze masakra...takie ksiazki jak kiedys byly pisane,to dobiero ksiazki i takie przygody ze samemu chce sie takie miec...;D
jeszcze SIesicka "zapalka na zakrecie" jest super,tylko ze sie dziwnie konczy...:(
Pozdro P-)

Piratka16_2

Dla mnie to jeden z trzech pisarzy których uwielbiam za moje dzieciństwo z książkami.Pozostałymi są Zbigniew Nienacki (Pan Samochodzik) i Edmund Niziurski (Naprzód Wspaniali,Księga Urwisów,Marek Piegus).Te książki nigdy mi się nie znudzą i jeszcze nie raz będę do nich wracał :)

adrian90_2

oj książki Niziurskiego uwielbiałem pamiętam :) z zapartym tchem przeżywało się te książkowe przygody. Jak powiedział Ibsen: "Tylko to co utracone pozostaje wieczne."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones