Adam Ferency

7,8
26 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Ferency
sweet_anger

Czemu buc?

Asiulka1237

Ponoć zrobił dziecko Patrycji Soliman i nie wspiera teraz córki finansowo. Czyli zdradził żonę i nie poczuwa się do odpowiedzialności. Jeżeli to w 100% prawda, to jest frajerem.

Arg

Oj to już go nie lubię, choć wydaje się być bardzo miłym człowiekiem. Jednak pozory mylą...

Asiulka1237

Też sądziłam, że to miły człowiek ale oglądałam parę odcinków "Drugiego śniadania mistrzów" z nim jako gościem i zmieniłam zdanie...
Jest bardzo butny, skoncentrowany na sobie, ale niestety... mówi potoczyście tylko o sobie, gdy przyszło mu się wypowiadać w kwestiach
społecznych nie miał nigdy własnego zdania, a jeśli już miał nie umiał go poprzeć mądrze. Takim gościom programu jak Domagalik czy Zaorski
nie dorównuje...

Arg

ale co jego życie osobiste ma wspólnego z aktorstwem i sztuką ??!!! Na pudelka won z takimi wpisami !!!

beataod

Na swoje podwórko to ty spadaj z takim tonem przekupki.

Arg

On się w sam raz nadaje do ról czerwonoarmistów i radzieckich dygnitarzy

Arg

Ponoć zrobił ? A może ona dawała każdemu na lewo i prawo ? Ja tej Soliman to bym nawet patykiem nie dotknąl.

scypion1

Choćby dawała na lewo i prawo, to nie każdy musiał brać, a skoro już wziął i dziecko jest jego, to jest za nie tak samo odpowiedzialny.

inferno_22

Co cię obchodzi, komu Ferency zrobił dziecko i czy się poczuwa? Co zaś, jeśli to nieprawda?

Arg

jak w Fuksie :D

Arg

nikt jej nie kazal nog przed żonatym rozkładać

maciej2801

Mniejsza o to co zrobili dorośli ludzie. Ale ojciec powinien opiekować się jakoś dzieckiem. To jest odpowiedzialność za swoje czyny.

maciej2801

Być może była pani Patrycja pewna że są rozwiedzeni albo przynajmniej niedługo będą (kwestia czasu).
Nie nam ją oceniać

Arg

Przed chwilą się dowiedziałem i jestem w szoku.Dowcipny Konrad z ,,Niani"!
A tak chamsko się zachował...
No cóż,,Cicha woda brzegi rwie..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones