Adam Ferency

7,8
26 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Ferency

Potrafi grać, nigdy nie robi nic na pokaz. I szacunek za pojechanie Tuska i Platformy Obywatelskiej.

Aliengreen90

Jestem tego samego zdania Pan Adam jest genialny !

ps.
A gdyby pojechał po Kaczyńskim i PIS też miał byś do niego szacunek ?

tomucho77

Ja bym mial wiekszy jakby pojechl Kaczora i pisiorów

Szalik999

Ssij pałkę Tuskowi.

tomucho77

Ssij PiSsssiora kaczorowi

Aliengreen90

Oj mam przez to do niego dystans.Wygląda mi teraz na osobę pokroju psychopaty Kaczyńskiego i Macierewicza :-/

Bondman

Tak ci dobrze za rządów sprzedawczyka Donalda ?

tomucho77

Wolę Tuska od chorego na nienawiść Kaczora

Bondman

Jak można lubić czy kochać ludzi pokroju sprzedawczyka Donalda ?

tomucho77

zacznijmy od tego: Ferency to dobry aktor i podobno fajny facet (wiem to bo sam mam kilku aktorów w bliższej-dalszej rodzinie) ale uważam że kto mówi takie rzeczy o premierze Tusku jest osobą pokroju Jarosława Kaczyńskiego: czyli osobą żyjącą nienawiścią do ludzi o innych poglądach,chorych na punkcie spisków.
Za to cenie Premiera Tuska i Prezydenta Komorowskiego że obalili takie osoby od władzy.
Znam kilku fajnych,inteligentych ludzi co popierają PIS ale po tym co tu słyszę mam do pana Ferencego dystans jako człowieka bo boję się że nie dogadał bym się z nim politycznie.

Jest jeszcze kilku takich aktorów: Ryszard Filipski (świetny aktor o poglądach dość kontrowersyjnych przez co również bałbym się go spotkać)

Bondman

A ja aktorstwa z polityką nie mieszam Żal mi tych wszystkich ludków którzy wylewają na FW swoje smutki polityczne.

użytkownik usunięty
Bondman

Wtrącę się do Waszej dyskusji . Czy wszystkich co krytykują Tuska też oceniasz gorzej tylko ze względu na przekonania polityczne ? Może Pan Ferency nie popiera zarówno PO jak i PIS ? tutaj wypowiadał się w konkretnej sprawie . Czy uważasz że Tusk i PO dobrze rządzą ?,czy nie widzisz biedy,bezrobocia i beznadziei społeczeństwa ?
Jeżeli tak to dla Ciebie Kutz czy Olbrychski są idealni a przecież wyśmiewają PIS-im wolno ?. Raczej nie o politykę tutaj chodzi,to portal filmowy i żadna wypowiedź nie może podważać tego że Pan Ferency to jeden z niewielu aktorskich geniuszy !!

ps.nie popieram żadnej partii, a zarówno PO jak PIS to partie socjalistyczno populistyczne ,takie od karania bogatych podatkami i rozdawania nieudacznikom tylko dlatego że ...żyją, póki socjalizm kwitnie w Europie będzie tak jak jest ! ,pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones