Adam HicksI

Adam Paul Nielson Hicks

7,6
643 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Hicks

Według mnie Hicks świetnie zaśpiewał w piosence "Determinate" z repertuaru "Lemonade Mouth". Według mnie powinien zająć się nagrywaniem stylu w jakim zaprezentował podczas piosenki. Jego gra aktorska jest dosyć dobra, ale tragicznie zagrał / gra "Zeke i Luther". Może to beznadziejny scenariusz - nie wiem. W każdym bądź razie tyle co tam widziałem to wszystko było takie sztuczne i beznadziejne. A wracając do Lemoniady to właśnie tam zauroczył mnie swoją grą aktorską i muzyczną, pokazał że coś potrafi i wiem, że na tym się nie skończy. Oceniam go na 8

TheProphet

Nie tylko w Determinate tak dobrze sobie poradził. Również Livin' on a high wire był bardzo dobry. Wiem, że Adam nagrywa trochę kawałków w stylu tego co pokazał w "Lemonade Mouth".

kamyk210

w "Livin'on a high" Hicks nie pokazał swojego talentu do dosyć szybkiego rymowania. Zdominowąły ten krążek dziewczyny: Hayley Kiyoko i Bridgit Mendler. Trochę nie w tym klimacie ale i tak jest ok ;)

TheProphet

To akurat jest moja ulubiona piosenka z tego filmu. Nie ma tam tego "szybkiego rymowania", ale i tak jest świetnie:)

TheProphet

Adam jest dobrym aktorem i dobrze śpiewa. W "Lemonade Mouth" najbardziej podoba mi się piosenka Determinate ,a co do serialu :Zeke i Luther "gra dosyć dobrze .Ma też parę własnych piosenek np. "In The Summer Time".

juzik53

"In the summer time" to nie jest jego piosenka tylko cover.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones