Adam Hutyra

6,8
582 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Hutyra

mozna dolaczyc do ciekawostek, to, ze pracuje w teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie :)

bell_16

Dokładnie ten koleś jest rewelacyjny. "Igraszki z diabłem" oraz "Mayday". Zwłaszcza "Mayday", który strasznie mi się podobał świetnie zagrane przez pana Adama. Oceniam go 9/10. Ale i tak najbardziej przepadam za Andrzejem Iwińskim, który w "Mayday" rozbawił mnie do łez.

Pozdrawiam.

bell_16

Potwierdzam . Aktor ten jest etatowcem teatru im. Adam Mickiewicza w moim rodzinnym mieście Częstochowie. Jednym z ostatnich spektakli w którym gra to "Jeszcze jeden do puli?" Bardzo fajny spektakl. Aktor wspaniały , miałem okazje z nim porozmawiać i jest bardzo miłą i fajna w obyciu osobą. Pozdrawiam użytkowników Filmweb-u. Ł:)

Mlodzieniaszek

Gra w moim rodzinnym mieście, znam go z kilku przedstawień. Także występował jako lektor na zaduszkach jazzowych w kościele św. Józefa na Rakowie. Po za tym występował zdaje się w reklamie Warki ;)

bell_16

Tak. Potwierdzam, świetny w "Mayday", "Ostrej jeździe" :). Widać, że spełnia się w tym co robi, że teatr to jego pasja. Absolutne gratulacje i powodzenia!!!.

Proca

Bardzo dobry także w "Historiach łóżkowych",ale właśnie wracam ze spektaklu "Proca" i tutaj jest GENIALNY.To jest chyba najlepsza rola w jakiej widziałam pana Hutyrę. Warsztat aktorski niebywały,absolutnie jestem pod ogromnym wrażeniem.On nie grał, on był postacią. jest Pan zawodowcem!!!

Proca

Dziś byłam na premierze "Cudownej terapii". Jak widać w rolach komediowych także się spełnia. Serdecznie polecam ten spektakl. Pokazanie autoironii w postaci Valentina pierwsza klasa. Gratuluję świetnego duetu na scenie z p.Teresą Dzielską. Brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones