Adam LambertII

Adam Mitchel Lambert

7,5
117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Lambert
Stjointco

Dokladnie, byl faworytem od samego poczatku. Niestety zajal 2 miejsce :( Niesamowity glos!! Uwielbiam go. Proponuje obejrzec sobie jego wystepy w idolu na youtube.com :)

zgadnij_kto

Oglądam to co jakiś czas i nie mogę uwierzyć, ze zajął 2 miejsce. Ma świetny wokal i potencjał. Ten cały Kris też fajnie śpiewał, ale jednak nie dorówna Adamowi. Adam tak świetnie modeluje głosem. Zmienia swój wizerunek w zależności od teledysku, jest dobrym aktorem, potrafi poruszać się na scanie. Nie obchodzi mnie też co ludzie o nim mówią. Ja będę wiedzieć swoje, ze to dobry człowiek. :)

Stjointco

On i Danny Gokey byli kandydatami do miejsca pierwszego (mniejsza o to). Przyznam, że nie przepadałem za jego wokalem, ale doceniam jego osobowość sceniczną i charakter. Mimo bardzo dobrze ocenianych występów - szczerze powiedziawszy nie dziwi mnie, że zajął 2 miejsce. Tak zawsze się dzieje, że jeżeli ma się do zaprezentowania coś ponad głos - wygląd, osobowość, kłócące się z wizją tego programu jest się skazanym na miejsce: 2,3,4. I to się w AI nie zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones